2024, П`ятниця, 26.04.2024, 20:42

Головна » 2018 » Жовтень » 1 » З любов’ю до бібліотек
З любов’ю до бібліотек

30 вересня 2018 року в Love-парку було проведено свято, присвячене Всеукраїнському дню бібліотек.

В ньому взяли участь чотири бібліотеки Марганецької міської бібліотечної системи. Міська дитяча бібліотека оформила чудову книжкову  виставку для дітей, провела вікторину, нагороджувала переможців книгами, цукерками та кульками.

Центральна міська бібліотека ім. М.Островського оформила виставку, присвячену поетам м. Марганця, фотосушку, виставку «Сучасна українська книга».

Марганчани та гості міста мали змогу сфотографуватися біля Бібліопані або використати фоторамку «Я люблю читати». Народна майстриня, член клубу «Магія творчості» (міська бібліотека ім.М.Островського) Галина Карпенко представила свої роботи (картини із бісеру, стрічок, орігамі і т. д.) на персональній виставці.

Члени міського літературного об’єднання «Віра» біля бібліотечних працівників читали вірші, допомагали в проведенні краєзнавчої вікторини «Чи знаєш ти свої місто?» (в цьому році місту Марганець 80 років).

За вагомий особистий внесок у розвиток бібліотечної справи в місті, високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек були нагороджені:

– грамотами міського голови

директор Марганецької міської ЦБС Лідія Пономарьова;

провідний бібліограф Марганецької міської ЦБС Ольга Забенько;

заступник директора Марганецької міської ЦБС по роботі з дітьми Юлія Подобєдова.

– грамотами директора Марганецької міської ЦБС та ПК ЦБС:

провідний бібліотекар ЦМБ ім.М.Островського Тетяна Мархасіна;

методист Марганецької міської ЦБС Інна Кандала;

бібліотекар ЦМБ ім.М.Островського Вікторія Фіалковська;

бібліотекар бібліотеки-філії №2 Ірина Мащенко.

Грамоти вручала начальник відділу культури виконкому Марганецької міської ради Олена Буякова.

Заступник директора міської музичної школи С. Скрипкіна і викладач  Л. Бочарська подарували бібліотекарям подарунок – звучала скрипка – королева  усіх інструментів.

На святі виступали: голова міського літературного об’єднання «Віра» Микола Смирнов, марганецькі поети Тетяна Кошкіна, Віра Сокур, Любов Лопатюк та бард С.Дяченко.

На пам’ять про свято бібліотекарі дарували марганчанам повітряні кульки з логотипом «Я люблю бібліотеку».

Свято вдалося! Було багато квітів, душевно, красиво і весело.  Сценарій підготувала і була ведучою директор Марганецької міської ЦБС Лідія Пономарьова.

Підготували: Лідія Пономарьова, директор ЦБС

та Інна Кандала, методист ЦБС