2024, Вівторок, 07.05.2024, 20:32

Головна » 2024 » Квітень » 15 » Запрошуємо майстринь та маленьких майстриньок з пасхальними роботами напередодні Великого свята Паски!

Великдень – одне з найрадісніших свят у світі. Чимало з нас готуються до нього заздалегідь.

Напередодні свята прибирають оселі, печуть паски, фарбують яйця, роблять оригінальні великодні вироби для прикраси інтер'єру.

Створення пасхального декору умиротворяє, відчуваємо приємність. Адже так хочеться, щоб у цей світлий день у всіх був особливий настрій. Щоб за святковим столом зібралася вся родина.

Вироби на пасхальну тему обожнюють робити не тільки дорослі, а й діти різного віку. Фарбовані яєчка, пташки, зайчики, гніздечко, квіти – все це наповнює душу весняним трепетом, позитивом.

На Великдень, як і на Новий рік, багато хто бажає тематично прикрасити житло, підготувати особливі подарунки рідним і близьким. Не обов'язково купувати дорогий, ексклюзивний декор, подарунки в магазинах. Є багато варіантів, як зробити дивовижні великодні вироби своїми руками.

Центральна міська бібліотека запрошує майстринь та маленьких майстриньок  зі своїми роботами,до нашої бібліотеки !

Приносьте свої вироби, приєднуйтеся до наших майстринь з Клубу "Магія творчості" та дивуйте нас своїми неповторними, яскравими творіннями. Адже бібліотека - це місце , де ваші роботи побачать багато людей і оцінять вас гідно!

Експериментуйте! Потіште близьких людей чимось дивним і незвичайним, створеним своїми руками.

Тож давайте нести до світу прекрасне, радісне та неповторне!

Переглядів: 114 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2024  »