2024, Субота, 27.04.2024, 04:30

Головна » 2015 » Вересень » 14 » Запрошуємо на презентацію книги "Рідне місто моє" Анатолія Антоненка
Запрошуємо на презентацію книги "Рідне місто моє" Анатолія Антоненка

Шановні марганчани!

Запрошуємо вас на презентацію книги "Рідне місто моє" Анатолія Олексійовича Антоненка,

яка відбудеться о 16 годині 18 вересня (п'ятниця) 2015 року

в читальному залі Марганецької центральної міської бібліотеки ім. М. Островського.

Анатолій Олексійович - відомий в місті поет, прозаїк, самодіяльний художник. А ще він дослідник-краєзнавець за покликом серця. Бо щиро закоханий в рідний край, в місто Марганець, якому віддав багато десятиліть невтомної праці стоматологом та не перестає присвячувати всю свою творчість. Його знають багато марганчан, як талановитого лікаря, як чудового поета, як дуже добру, розумну, високо освічену та показово культурну людину.

Анатолій Олексійович нині є головою Марганецького міського літературного об'єднання "Віра", яке об'єднує багатьох талановитих марганчан: поетів, прозаїків, істориків, художників та інших митців. Він згуртовує всіх творчих особистостей, заохочує їх до творчості та підтримує перші мистецькі спроби. Багатьом своїм друзям та однодумцям Анатолій Антоненко присвятив поетичні рядки, які увійшли до його нової книги.

Книга "Рідне місто моє" - це подарунок Анатолія Антоненка Марганцю до свята Дня міста і всім марганчан, які так як і автор, закохані в свій рідний край - свою маленьку Батьківщину.

Завітайте на презентацію книги "Рідне місто моє"!

Вхід вільний.

Переглядів: 569 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 5.0/3