2024, Четвер, 28.03.2024, 16:03

Головна » 2014 » Грудень » 24 » Засідання літературного об'єднання "Віра"
Засідання літературного об'єднання "Віра"

25 грудня (четвер)о 14 годині в читальному залі бібліотеки ім.М.Островського відбулося засідання Марганецького міського літературного об'єднання "Віра".

Марганецькі літератори під керівництвом голови об'єднання А.О.Антоненка та його заступника О.М.Багаутдінова зібралися підвести підсумки роботи об'єднання "Віра" за 2014 рік та поділитися своїми планами та побажаннями на новий 2015 рік.

Зібравшись в залі за "круглим" столом на початку засідання всі поети пом'янули хвилиною мовчання відомих поетес Аллу Кислу та Ларису Гончарову, які нещодавно покинули цей світ.

Присутня на засіданні Ж.В.Бєлозьорова розповіла про свою нову книгу "Адольф. История жизни", яку 12 грудня презентувала в бібліотеці ім.М.Островського.

З 65-річним ювілеєм голова міського літературного об'єднання "Віра А.О.Антоненко привітав поета М.І.Перлє.

Своїми новими віршами з майстрами поетичного слова поділилася В.Ф.Обозюк, яка завітала на засідання об'єднання вперше. Відома авторка книги "Судьба ангела, или Крик сердца матери" Т.О.Кошкіна також поділилася з колегами своїми поетичними наробками.

Виступили на засіданні зі своїми віршами та пропозиціями відомі марганецькі поети М.С.Смірнов, А.А.Мельник, Я.І.Должиков, І.П.Штабенко, В.М.Зотов, В.Х.Пугач, О.М.Багаутдінов. З побажаннями щодо подальшої роботи  в новому році до поетів звернулася директор Марганецької міської ЦБС Л.В.Пономарьова. Зокрема, вона зауважила, ювілеї яких поетів ми відзначатимемо в 2015 році.

Із заключним словом до всіх присутніх звернувся голова літературного об'єднання "Віра" А.О.Антоненко. Він подякував всім за творчу діяльність в рядах "Віри" та побажав усього найкращого в наступаючому році!!!

Колектив Марганецької центральної міської бібліотеки ім.М.Островського

також приєднується до привітань з новорічними святами

та бажає всім митцям,  талановитим та творчим людям нашого міста

легких підкорень нових вершин, здійснення задумів та

невичерпного натхнення в творчості та житті!

О.В.Забенько

Переглядів: 657 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0