|
Головна » 2018 » Липень » 28 » Засідання літоб'єднання "Віра"
10:39 Засідання літоб'єднання "Віра" |
Літня пора - чудова тема для поетів! Так і марганецькі літератори не байдикують влітку. В літні спекотні дні в прохолодному залі бібліотеки ім. М. Островського зібралися члени Марганецького міського літературного об'єднання "Віра", щоб не тільки почитати вірші, а й просто обмінятися літнім настроєм та поділитися літніми враженнями й емоціями.
Голова літоб'єднання Микола Смирнов зібрав всіх "віровців", щоб розповісти про важливі події в місті. Спонукав працювати над майстерністю складати вірші та друкуватися в місцевій пресі.
Не могли не обговорити поети питання створення в місті Алеї поетів в районі Держбуду. Також присутні читали власні вірші, співали пісні та просто жартували на різні теми. Адже літературне об'єднання "Віра" - це не просто об'єднання талановитих марганецьких авторів, це дружна сім'я однодумців.
Час засідання сплив дуже швидко та непомітно. Ще багато про що хотілося поспілкуватися письменникам.
![](/2014/Barnash/IMG_3368.jpg)
Літературне об'єднання "Віра" завжди радо відкриває свої двері всім поетичним талантам будь-якого віка. Тож запрошуємо до "Віри" всіх зацікавлених марганчан!
Підготувала Ольга Забенько,
провідний бібліограф ЦБС |
Переглядів: 433 |
Додав: Biblioteka
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
|