2024, Субота, 20.04.2024, 12:11

Головна » 2018 » Листопад » 1 » Засідання міського літературного об’єднання “Віра”
Засідання міського літературного об’єднання “Віра”

31 жовтня 2018 року в Марганецькій бібліотеці ім. М.Островського відбулося засідання міського літературного об’єднання «Віра». Цього разу засідання було присвячене Дню автомобіліста.

Свято було засноване у 1993 році Указом президента в Україні. З тих пір його щорічно відзначають в останню неділю жовтня, яке в цьому році припало на 28 жовтня.

Хто з нас не мріяв сісти за кермо сучасного автомобіля, натиснути на педаль газу і майнути куди завгодно? Адже автомобіліст – професія особлива, зі своєю романтикою, своїми традиціями, характером та укладом. Недарма в народі про неї складено стільки чудових пісень та історій. Це дуже напружена і, в той же час, почесна праця,  що вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму,  таланту. Саме серед автомобілістів такі поняття як взаємовиручка, честь, гордість за свою професію, «відчуття ліктя» мають особливе значення.

Зі святом привітав усіх присутніх голова літературного об’єднання М.Смирнов. Члени літературного об’єднання «Віра» підготували чимало прекрасних віршів та пісень. В. Г.Онуфрієнко розповів про свого батька, який все життя присвятив професії автомобіліста. Виступили і місцеві поети В.Сокур, Т. Кошкіна, Я.Должников, В.Обозюк, В.Пугач, О.Лаар, М.Бондаренко, А.Кайдишева, Т.Єгорова, І.Штабенко, Л.Лопатюк.

Приємним подарунком для бібліотеки стала картина А.Антоненка, яку подарувала З.Золочевська. Ця картина приєднається до картинної галереї ЦМБ ім.М.Островського.

Душевною піснею привітали усіх Ю.Дагаєв, П.Краєв та Т. Рабійчук.

Захід пройшов у теплій, дружній атмосфері.

Вікторія Фіалковська бібліотекар читального залу

Переглядів: 408 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 5.0/1