2024, Субота, 20.04.2024, 01:38

Головна » 2023 » Березень » 12 » Застереження від лікаря - епідеміолога Л. О. Мінгараєвої
Застереження від лікаря - епідеміолога Л. О. Мінгараєвої

До Центральної міської бібліотеки завітала постійна читачка, лікар – епідеміолог, завідувачка відділу організації епідеміологічних досліджень (ВОЕД) Любов Олександрівна Мінгараєва. Вона провела з працівниками бібліотеки бесіду щодо загальних правил особистого захисту використання дезінфікуючих засобів та антисептиків на роботі та запропонувала  дезінфікуючі засоби та захисні маски.

За інформацією Центру первинної медико – санітарної допомоги, за останні тижні виявлено нові випадки коронавірусу COVID - 19

Любі читачі, будьте уважні та максимально бережіть себе від імовірного контакту з вірусами.   Тож,нагадуємо Вам, при відвідуванні бібліотеки, майте при собі  захисні засоби безпеки. Дбайте про себе та людей, які Вас оточують! Не ігноруйте правилами безпеки, будьте свідомими та відповідальними! Будьте здорові!

Інформацію підготували бібліотекарі Рак О. та Фіалковська В.

Переглядів: 134 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2023  »