2024, Четвер, 25.04.2024, 13:47

Головна » 2015 » Квітень » 10 » Завершення тренінгового курсу "Відкрий для себе Інтернет"
Завершення тренінгового курсу "Відкрий для себе Інтернет"

В Марганецькій центральній міській бібліотеці ім.М.Островського проводяться тренінгові курси “Відкрий для себе Інтернет”. Вони проходять в рамках проекту Марганецької міської ЦБС “Бібліотека – доступний Інтернет для тебе”, представленого на конкурсі проектів “Організація нових бібліотечних послуг на основі безкоштовного доступу до інтернету” програми “Бібліоміст”.

10 квітня завершився черговий тренінговий курс "Відкрий для себе Інтернет" для учнів "поважного віку". Учасники тренінгу протягом курсу познайомилися зі специфікою роботи інтернету та його ресурсів, навчилися користуватися Скайпом для здійснення відео-спілкування, здобули власні сторінки в соціальні мережі "Одноклассники". Учасниці вивчали фільтри пошуку в пошуковій системі Яндекс, вчилися знаходити географічні карти та прокладати маршрути, шукали відео, зображення, новини та інше. Відвідувачам курсів координатором проекту Ольгою Забенько було запропоновано багато цікавих завдань та онлайн-тренажерів для вироблення навичок роботи з мишкою та клавіатурою.

Учасниками курсу були:

Чепелянська Таміла Миколаївна,

Клечук Людмила Володимирівна,

Уривська Лариса Василівна.

Учасники тренінгового курсу після останнього в курсі заняття з комп’ютерної грамотності в урочистій святковій атмосфері отримали сертифікати. Їх вручила директор Марганецької міської ЦБС Лідія Віталіївна Пономарьова.

Таміла Миколаївна на знак вдячності від учасників групи склала вірш "Благодарность "чайников"

Поучиться в этот дом

Все мы с радостью идём,

Потому что нас пленила

Мировая "паутина".

Рыскать там нам помогает

Проводница молодая,

Вместе с ней мы по чуть-чуть

Одолели сложный путь

Пусть к подножью, не к вершине

Интернетной паутины.

Вняв науки сей азы,

Поумнели мы вразы!

И спасибо шлём вдвойне

Ольге Валентиновне.

С уважением - прилежные слушатели библиотечных Интернет-курсов 1-й половины апреля 2015-го.

Всі учасниці дякували колективу бібліотеки за можливість освоїти комп'ютерну грамоту. Наприкінці урочистої частині всі разом із сертифікатами сфотографувалися.

Переглядів: 815 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 5.0/2

«  Квітень 2015  »