2018, Середа, 17.10.2018, 09:12

Головна » 2018 » Квітень » 13 » Зодчий душі людської
Зодчий душі людської

У квітні цього року вся Україна відмічає 100-річний ювілей видатного українського письменника Олеся Терентійовича Гончара. У таланті Гончара епоха віднайшла свого виразника, який представив її в рельєфних образах, знакових подіях, неповторному стилі, оригінальних жанрових версіях.

Олесь Гончар-сумління України

Любов пречиста.

Пісня і Зоря.

Вся Україна славить і вітає

Свого співця – Олеся Гончара!

Вшанування пам’яті талановитого письменника відбулося і в центральній міській бібліотеці ім.М.Островського.

Так, 13 квітня  пройшов літературний вечір «Зодчий душі людської», присвячений пам’яті Олеся Гончара, на який завітали учні 11-х класів ЗОШ №11. Ведуча заходу бібліотекар юнацького абонементу Вікторія Жданова розповіла присутнім про життєвий і творчий шлях письменника, про його громадську діяльність. Захід супроводжувався презентацією та відеофільмами про життя письменника, які підготувала провідний бібліограф ЦБС Ольга Забенько.

Бібліотекарем читального залу Вікторією Фіалковською була оформлена і книжкова виставка.

Учні зробили висновок, що Олесь Гончар своєю творчістю залишається письменником сучасним. Незважаючи на те, що його немає серед нас уже багато років, його діалоги з сучасниками продовжуються. Багатовимірний духовний світ, створений письменником, забезпечує єдність поколінь минулого і сучасного, оберігає історичну пам’ять народу, яка не має права на загибель. Адже сьогодні так важливо для молодого покоління не втратити почуття історичної спадкоємності.

Змінюються епохи та не згасає міцне моральне випромінювання книг письменника, не слабшає тяжіння унікальної духовної планети, ім’я якої Олесь Гончар.

Вікторія Жданова, бібліотекар юнацького абонементу

Переглядів: 40 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0