2024, П`ятниця, 29.03.2024, 15:02

Головна » 2017 » Жовтень » 23 » Зустріч бардів у бібліотеці
Зустріч бардів у бібліотеці

З 2015 року започаткована дружба марганецьких творчих людей із запорізькими. Ось і знову 21 жовтня 2017 року в затишному та теплому залі Марганецької центральної міської бібліотеки ім. М. Островського вечір бардівської пісні «Талант – он и в столице, и в провинции – талант».

Це була зустріч старих та нових друзів, талановитих та творчих людей Марганця та Запоріжжя, поетів та музикантів. На захід  завітало також чимало користувачів бібліотеки, прихильників цього нестаріючого жанру, в тому числі гості із  міста Запоріжжя.

Ініціатором цієї теплої, душевної зустрічі став Юрій Дагаєв – викладач музичної школи, відомий місцевий поет, композитор та виконавець. Він привітав і гостей із Запоріжжя, і всіх інших гостей своїми власними піснями під гітару.

Відкрив захід щирими і теплими словами привітання голова міського літературного об’єднання «Віра» Микола Смирнов.

Протягом усього вечора запорізькі митці дарували учасникам зустрічі, гарний настрій. В дружній атмосфері пролунали пісні й вірші обдарованих майстрів слова. Свій талант та творчість присутнім подарували: Віталій Крапивко, Андрій Маурін, Ігор Кай, Ольга Ліщук, Володимир Чайкін, Олександр Бобраков, Ніна Іоніна, Андрій Шмирін, Валентина Сидоренко, Тетяна Люта, Валерія Підопригори, Анна Кравчук, Володимир Козеровський.

Володимир Чайкін

Віталій Крапивко

Анна Кравчук

Ігор Кай та Андрій Маурін

Валентина Сидоренко

Олександр Бобраков

Ніна Іоніна

Володимир Козеровський

Андрій Шмирін

Тетяна Люта

Валерія Підопригора, ведуча творчої програми запорізьких талантів

Творчий тандем (зліва направо): Ігор Кай, Андрій Маурін, Валерія Підопригора

Марганчани також підготували для присутніх свої творчі виступи. Свої пісні подарували барди Сергій Дяченко, Вольдемар Леон.

Сергій Дяченко

Вольдемар Леон

З поетичними та музичними творами виступили представники Марганецького міського літературного об'єднання "Віра": Микола Смирнов (голова літоб'єднання), Олег Жига, Ірина Штабенко.

Олег Жига

Ірина Штабенко співає разом з Юрієм Дагаєвим

Пролунали пісні на вірші  Віри Хвостик ("Птах щастя"), Анатолія Антоненка ("Твої очі"), Алли Кислої ("Стежкою любові") та Миколи Смирнова ("Должник любви", "Шампанское во льду").

Всіх зачарував чудовий виступ у виконанні Тетяни Рабійчук та її мами Катерини Олександрівни Туриченко, які отримали шквал аплодисментів.

Від такого незвичайного заходу, який пройшов у творчій теплій атмосфері всі присутні отримали велике задоволення.

Підготували публікацію:

Вікторія Фіалковська,

Інна Кандала,

Ольга Забенько

Переглядів: 648 | Додав: Biblioteka | Теги: вірші, бібліотека, гітара, барди, поети, пісні під гітару, масовий захід, авторська пісня, бардівська пісня, композитори | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2017  »