2024, Четвер, 25.04.2024, 14:25

Головна » 2013 » Листопад » 22 » Зустріч друзів
Зустріч друзів
       В центральній міській бібліотеці ім.М.Островського на початку листопада представники літературно-мистецької студії «Віра» зібралась на тематичний літературно-музикальний вечір під назвою «Зустріч друзів».
      Темою програми стала золота осінь, яка зачаровує всіх своєю красою, музикою квітів, листяним килимом, теплом і ласкою сонячних променів. Творчі люди – поети, музиканти і виконавці пісень - досхочу насолодились номерами програми вечора, яку підготувала талановитий майстер Слова, відома місцева поетеса Л.Г. Гончарова.

Своєю зворушливою поезією вона тішила, радувала всіх присутніх, тому що сама закохана в природу, в життя і хоче завжди дарувати людям добро своєї душі і хвилини гарного настрою.

Ансамбль «Золота осінь» (художній керівник В.В.Малібога) дарував слухачами прекрасні пісні про осінь, про любов, про наше місто. Володимир Пугач,  місцевий поет, меценат багатьох книг, помічник-консультант народного депутата України Олега Царева порадував усіх поезією про любов, присвячену коханій дружині. І, як любитель-пасічник, пригостив усіх медом із своєї пасіки.
    Із захопленням присутні насолоджувались співом пісень під гітару поетеси Л.В.Лопатюк та викладача музичної школи Ю.Дагаєва. А Тамара Боброва, психолог, прекрасна жінка, закохана в поезію і музику, написала на слова Віри Хвостик музику до її віршів «Нехай ця осінь не буде остання», від якої серце і душа заспівали.

Заступник голови літературно-мистецького об’єднання «Віра» О.Багаутдінов подякував усіх учасників теплого вечора за подаровану насолоду і прекрасний відпочинок.

Переглядів: 723 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2013  »