2024, П`ятниця, 19.04.2024, 23:14

Головна » 2014 » Листопад » 9 » День працівників культури та майстрів народного мистецтва
День працівників культури та майстрів народного мистецтва

Згідно з Указом Президента України від 30 грудня 2013 року №717 щорічно ми будемо відзначати 9 листопада Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.
     З нагоди цього свята 7 листопада в залі клубу "Дніпро" на святковий концерт зібралися всі культпрацівники та майстри міста.

Ведуча привітальної частини заходу Вікторія Валеріївна Фіалковська, бібліотекар читального залу центральної міської бібліотеки ім.М.Островського Марганецької міської ЦБС, привітала з  професійним святом бібліотекарів, фахівців музичної справи, клубних працівників, учасників художньої самодіяльності, майстрів народної творчості, які щоденно і невтомно відроджують духовні скарби нашої марганецької землі, дбають про культурний розвиток України, зберігають і поширюють традиції народного мистецтва.

В.о. міського голови м. Марганця М.В.Лук'яненко та ведуча заходу бібліотекар В.В.Фіалковська

З привітальним словом з нагоди дня працівників культури та майстрів народного мистецтва до присутніх звернувся в.о. міського голови міста Марганця Микола Васильович Лук'яненко. У переддень свята за особистий внесок в розвиток української культури, високий професіоналізм та активну громадську діяльність грамотами міського голови було нагороджено:
- директора Марганецької міської централізованої бібліотечної системи Пономарьову Лідію Віталіївну;

Директор Марганецької міської ЦБС Л.В.Пономарьова приймає Грамоту та привітання від в.о. міського голови М.В.Лук'яненка

- керівника театру студії «ВІЗ і Ко» Зозулю Валентину Іванівну;
- завідуючу клубом «Дніпро» Кобець Олену Валеріївну;
- керівника гуртка народної творчості «Чарівна голочка» на базі клубу «Дніпро» Аришеву Віру Василівну;
- керівника народного центру «Палітра» клубу «Дніпро» Козловського Петра Олексійовича;
- головного бухгалтера відділу культури виконкому Марганецької міської ради Дубовикову Вікторію Володимирівну;
- директора ПП-ПК гірників профспілкового комітету ПО ПМГУ на ВАТ «Марганецький ГЗК» Форіс Надію Миколаївну;
- керівника народного ансамблю народної та сучасної української пісні «Марічка» та народного ансамблю народної пісні «Срібні джерела» ПП-ПК гірників профспілкового комітету ПО ПМГУ на ВАТ «Марганецький ГЗК» Дубровіну Галину Василівну;
- заступника директора Марганецької міської ЦБС по роботі з дітьми (завідуючої міської бібліотеки для дітей) Подобєдову Юлію Олександрівну;
- провідного бібліотекаря міської бібліотеки для дітей Марганецької міської ЦБС  Малікову Ірину Миколаївну;
- провідного бібліотекаря центральної міської бібліотеки ім.М.Островського Марганецької міської ЦБС Мархасіну Тетяну Федорівну;
- бібліографа Марганецької міської ЦБС Забенько Ольгу Валентинівну;
- завідуючу бібліотеки-філіалу №2 Марганецької міської ЦБС Бондаренко Валентину Сергіївну;

Подяку від в.о. міського голови М.В.Лук'яненка отримала завідуюча бібліотекою-філіалом №2 Марганецької міської ЦБС В.С.Бондаренко

- бібліотекаря читального залу бібліотеки-філіалу №2 Марганецької міської ЦБС Мащенко Ірину Іванівну;
- заступника директора з навчальної роботи та викладача дитячої музичної школи Скрипкіну Світлану Дмитрівну;
- викладача по класу скрипки дитячої музичної школи Бочарську Ларису Юріївну;
- викладача по класу скрипки дитячої музичної школи Євдомаху Олену Василівну;
- керівника гуртка ЦКПР «Рукоділля» Лазданову Ірину Юріївну;
- керівника гуртка ЦКПР «Паперова фантазія» Перепьолкіну Тетяну Анатоліївну.
      Привітати працівників культури та майстрів народного мистецтва від ПАТ «МГЗК» прийшов  начальник відділу непромислової сфери ПАТ «МЗГК» Сергій Петрович Брацило.

Культпрацівників від ПАТ "МГЗК" вітає С.П.Брацило

У подарунок всім культпрацівникам в залі лунали пісні у виконанні вокального ансамблю «Мелодіка» (керівник О.В.Кобець) та виконувалися хореографічні постановки від танцювального гурту «Пульс».
      Співаки ансамблю «Мелодіка» виконали для присутніх в залі різноманітні пісні, чим створили святковий, урочисто піднесений настрій.

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Колектив центральної міської бібліотеки ім.М.Островського щиро вітає Вас з професійним святом!

Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Тож, збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків може стати для нас не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги.

Бажаємо Вам весни у серці, у душі та у взаєминах із близькими і коханими. Завдяки вам звершуються великі діяння! Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Переглядів: 815 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 5.0/1

«  Листопад 2014  »