2024, П`ятниця, 19.04.2024, 09:13

Головна » 2014 » Березень » 15 » Підсумки конкурсу "Поезія Шевченка - то музика народої душі"
Підсумки конкурсу "Поезія Шевченка - то музика народої душі"
          Центральною міською бібліотека ім.М.Островського спільно з міським літературним об’єднанням «Віра» був оголошений конкурс на написання віршів, присвячених життю та творчості символу народної волі Т.Г.Шевченка, під назвою "Поезія Шевченка – то музика народної душі". Він проводився з 01 лютого по 14 березня 2014 року.
       14 березня у п’ятницю в залі центральної міської бібліотеки ім.М.Островського зібралися журі конкурсу та учасники, які раніше подали свої вірші на конкурс.

Журі та учасники конкурсу зібралися на підведення підсумків
          До складу журі увійшли відомі марганецькі поети Анатолій Антоненко, Володимир Пугач, Анатолій Мельник, Анатолій Гнєзділов, директор Марганецької міської ЦБС Лідія Пономарьова, заслужений вчитель України Тамара Єгорова, журналіст місцевої газети «Шахтар Марганця» Світлана Сулаєва, Алла Фоміна, в.о. завідувача методичного кабінету Марганецької міської ради.

Члени журі тривалий час ретельно вивчали твори конкурсантів, багато сперечалися щодо визначення найкращих, намагалися це зробити якомога об’єктивніше.
Звернення голови журі А.Антоненка до присутніх

На початку підведення підсумків голова журі Анатолій Олексійович Антоненко подякував всім, хто взяв участь у цьому конкурсі, за їхню поетичну творчість, за небайдужість до національного поетичного спадку Тараса Шевченка.

Свій поетичний твір декламує один із учасників конкурсу - Омелюсік Захар (учень НВК-ліцею №10)

Анатолій Олексійович оголошував прізвище та ім’я учасника конкурсу, зачитував короткі відомості про нього. Кожний конкурсант декламував свій вірш, представлений на суд кваліфікованого журі.

Учасники поетичного конкурсу

Всього у конкурсі взяли участь 25 учасників, серед них 20 учнів шкіл та 5 відомих поетів. Найактивніше взяли участь у конкурсі  починаючі поети з НВК-ліцею №10 під керівництвом вчителя-українознавця Любові Яківни Гудзенко та поети з СШ №12 на чолі з директором Оленою Федорівною Галко.

Автори найкращих поетичних творів (зліва направо): Аліна Гнєзділова, Аліна Чуприна, Вікторія Артьоменкова, Софія Галко, Гліб Кігітов
з відомими марганецькими поетами Анатолієм Антоненком та Володимиром Пугачем.

Переможцями серед поетів-учнів стала Аліна Чуприна (учениця СШ №9). Також журі відзначило твори конкурсантів: Захара Омелюсіка (НВК-ліцей №10), Аліни Гнєзділової (СШ №5), Софії Галко (СШ №12) і Гліба Кігітова (СШ №12).

Серед відомих поетів нашого міста переможницею стала Любов Лопатюк.

Відома марганецька поетеса Любьов Лопатюк декламує свій поетичний твір

Приз глядацьких симпатій був одностайно відданий поетесі Ларисі Гончаровій.

Голова журі А.Антоненко вручає поетесі Ларисі Гончаровій приз глядацьких симпатій.

Журі відзначило твори поетів Віри Сокур, Ольги Поклонської-Горб, Якова Должикова.
        Голова журі, відомий марганецький поет Анатолій Антоненко від імені марганець кого міського літературного об’єднання Віра» привітав Віру Павлівну Сокур з наступаючим днем народження, побажав їй міцного здоров’я і подальших успішних поетичних досягнень.

Голова журі конкурсу А.Антоненко вітає марганецьку поетесу Віру Сокур.

Всім учасникам були вручені цінні книги, квіти та солодощі.

Голова журі кожному учаснику дарував подарунки.

Центральна міська бібліотека ім.М.Островського дякує всім, хто взяв участь в проведенні цього конкурсу. Особлива подяка і визнання спонсорам конкурсу – Володимиру Харлантійовичу Пугачу та Анатолію Олексійовичу Антоненку.

Обкладинка збірки віршів марганецьких поетів на конкурс до 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка

Бібліограф Марганецької централізованої бібліотечної системи Ольга Забенько набрала, оформила і випустила в світ для всіх шанувальників поезій місцевих авторів книгу «Поезія Шевченка – то музика народної душі» з нагоди відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, де зібрані вірші всіх учасників конкурсу.
Більше фото з конкурсу ви можете переглянути у фотоальбомі.
Переглядів: 1079 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2014  »