2024, Вівторок, 19.03.2024, 06:05

Головна » 2015 » Квітень » 22 » Підсумки міського літературного конкурсу «Пам’ять про Вас у нашім серці жива»
Підсумки міського літературного конкурсу «Пам’ять про Вас у нашім серці жива»

20 квітня 2015 року у міській Раді ветеранів війни та праці відбулося нагородження учасників міського літературного конкурсу «Пам’ять про Вас у нашім серці жива», присвяченому Великій Перемозі над фашизмом (1941-1945 рр.). Попередньо в бібліотеці ім.М.Островського відбулося засідання журі, на якому було визначено переможців.

Конкурс проводили: міська централізована бібліотечна система, Рада ветеранів війни та праці, літературне об’єднання «Віра» за підтримки відділу культури і управління освіти міськвиконкому.

В актовому залі міської Ради ветеранів війни та праці зібралися усі 22 учасники цього конкурсу, актив Ради ветеранів, ансамбль «Бойові подруги», голова міського літературного об’єднання «Віра» А. О. Антоненко, його заступник О. М. Багаутдінов, режисер театру «ВІЗ і Ко», заслужений працівник культури України В. І. Зозуля, бібліотекарі й вчителі міста.

Зустріч відкрив в. о. міського голови, секретар міської ради М. В. Лук’яненко. Далі з привітанням виступила начальник відділу культури міськвиконкому Т. С. Севастіді. Від імені начальника управляння освіти І. М. Куліш виступила член журі конкурсу, завідувач КУ «Марганецький міський методичний кабінет» А. М. Фоміна. Учасників конкурсу привітали: голова марганецької міської організації «Всеукраїнська Спілка радянських офіцерів» О. О. Юраков (член журі цього конкурсу), голова Ради ветеранів війни в Афганістані В. А. Ткачук, директор Марганецької міської централізованої системи Л. В. Пономарьова.
Голова міської Ради ветеранів війни та праці, ведучий цього заходу В. І. Чупкін оголосив переможців міського літературного конкурсу «Пам’ять про Вас у нашім серці жива» і нагородив їх дипломами.

Отже, переможцями стали:
серед юнацтва (15-21 рік) в номінації поезія:
1 місце: Кузіна Ілона, ЗОШ №7,
2 місце: Кігітов Гліб, ЗОШ №12,
3 місце: Барташевич Валерія, ЗОШ №10;

серед юнацтва (15-21рік) в номінації проза:
1 місце: Бавельська Анастасія, ЗОШ №9,
2 місце: Яковенко Артем, ЗОШ №2,
3 місце: Нощенко Олена, ЗОШ №7; Сєдов Павло, ЗОШ №3;

серед дорослих учасників конкурсу (з 22 років) були нагороджені:
Зінченко І. Г., вчитель ЗОШ №5;
Пугач В. Х., марганецький поет, член Української Асоціації письменників художньо-соціальної літератури, член міського літературного об’єднання «Віра».

Марганецький міський відділ культури виконкому нагородив грамотами: вчителя навчально-виховного комплексу «Ліцей-спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. № 10» О. М. Багаутдінова, педагога-організатора ЗОШ № 5 Г. Д. Пінчук.
Грамотами за участь у цьому конкурсі були нагороджені: марганецька поетеса В. П. Сокур, вчитель ЗОШ №1 О. П. Смолянкова, учениця ЗОШ №5 А. Гнезділова, учениці гімназії А. Мажорова і Д. Гавва, учениця НВК «Ліцей-спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст.№10» А. Криворучко, вчитель історії, заступник директора з НВР ЗОШ №11 В. В. Чорна, учні ЗОШ №12 С. Галко і Є. Кігітов, студентка марганецького коледжу ДВНЗ «НГУ» С. Романенко, викладач державного професійно-технічного навчального закладу “Марганецький професійний ліцей ” І. О. Петровська.
В кінці заходу присутні стоячи аплодували виступу ансамблю міської Ради ветеранів війни та праці «Бойові подруги», який виконав пісні, присвячені Великій Перемозі.
Організатори та журі конкурсу дякують усім учасникам за творчі роботи і бажають їм здоров’я та творчого натхнення.

Переглядів: 705 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 5.0/2

«  Квітень 2015  »