2017, Вівторок, 21.11.2017, 13:57

21 листопада - День Гідності та Свободи! Запрошуємо о 16 годині в сквері ім. Шевченка на урочистий мітинг; о 17 годині в Love-парку відбудеться показ тематичного документального фільму!
Головна » 2017 » Липень » 2 » Про участь в польсько-українській зустрічі бібліотекарів
Про участь в польсько-українській зустрічі бібліотекарів

Провідний бібліограф Марганецької міської ЦБС Ольга Забенько взяла участь в польсько-українській зустрічі бібліотекарів "Нові технології в бібліотеках"у складі делегації Української бібліотечної асоціації з 22 учасників.

Ця зустріч була організована Українською бібліотечною асоціацією та Сілезькою бібліотекою у м. Катовіце за підтримки Міністерства культури і національної спадщини Польщі.

Під час перебування в Польщі делегація ознайомилася з кращим досвідом роботи польських бібліотек, відвідала різні бібліотеки в містах Piekary Sląskie, Gliwice та Jaworzno. Також українські бібліотекарі поділилися з польськими колегами власними цікавими наробками. (Про це більше тут.)

Про цю подію і поділилася з колегами Ольга Забенько  23 червня в читальному залі Марганецької центральної міської бібліотеки ім. М. Островського. Її розповідь доповнювали фото польських міст та бібліотек.

Дізнатися про досвід діяльності бібліотек Польщі завітали: начальник відділу культури виконкому Марганецької міської ради Марина Олександрівна Новосьолова та головний спеціаліст відділу культури Яна Павлівна Байдакова, а також Почесний громадянин м. Марганця, заслужений вчитель України Тамара Іванівна Єгорова.

Колеги занотували цікавинки. Присутні ставили питання, які виникли в ході заходу.

Більше інформації про польсько-українську зустріч читайте ТУТ.

Переглядів: 77 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 5.0/1
«  Липень 2017  »