2024, П`ятниця, 19.04.2024, 18:14

Головна » 2016 » Лютий » 4 » Виробнича нарада фахівців Марганецької міської ЦБС
Виробнича нарада фахівців Марганецької міської ЦБС

4 лютого 2016 року в Марганецькій центральній міській бібліотеці ім. М. Островського відбулася виробнича нарада всіх фахівців бібліотек, що входять до складу Марганецької міської централізованої бібліотечної системи. В читальному залі бібліотеки зібралися фахівці ЦМБ ім. М. Островського, міської бібліотеки для дітей, бібліотеки-філіалу №2.

Нарада розпочала директор міської ЦБС Лідія Віталіївна Пономарьова. Вона розповіла про успіхи та досягнення бібліотек міської ЦБС в минулому 2015 році. Зауважила, на що треба звернути увагу в 2016 році. Побажала всім колегам плідної праці впродовж року, нових досягнень та успіхів в усіх починаннях!

З методичною консультацією "Комп'ютер - мій друг" виступила провідний бібліограф Марганецької міської ЦБС Ольга Валентинівна Забенько.

Вона розповіла про ресурси бібліотек Марганецької міської ЦБС в Інтернет та про використання можливостей комп'ютерної техніки та мережевих сервісів в роботі бібліотеки.Колеги розглянули здобутки веб-сайту бібліотеки ім. М. Островського, блогів бібліотеки для дітей та бібліотеки-філіалу №2. Ольга Валентинівна висловили свої зауваження та рекомендації з метою покращення та удосконалення оформлення власних мережевих ресурсів.

Наприкінці консультації О.В.Забенько ознайомила колег з положенням про регіональне дослідження "Бібліотеки Дніпропетровщини в соціальних мережах", в якому всі бібліотеки ЦБС беруть участь.

Після закінчення наради бібліотекарі ще довго спілкувалися між собою: обмінювалися досвідом, ділилися новими досягненнями та планами на майбутнє.

Переглядів: 1174 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 5.0/1

«  Лютий 2016  »