2024, Четвер, 25.04.2024, 18:51

Головна » 2014 » Квітень » 3 » Виставка картин Івана Барнаша
Виставка картин Івана Барнаша

Шановні читачі!

Запрошуємо Вас завітати до бібліотеки, щоб ознайомитися з виставкою картин відомого марганецького художника Івана Олександровича Барнаша. Виставка має назву "Необыкновенность обыкновенного И.Барнаша", що підкреслює як звичайний марганчанин створює дивовижні роботи в техніці акварелі та кольоровими олівцями. Іван Олександрович має багаторічний досвід малювання, але щоразу вміє вразити новими цікавими роботами. Він малює пейзажі рідного краю, вкладає в них не лише свої навички, але й частинку своєї душі. Тому кожна картина здається живою, сповненою емоційним художнім значенням.

Теми образотворчого мистецтва Івана Барнаша - дуже різноманітні. Він передає своє бачення різних пір року, квітів нашої місцевості, а також створює картини, в яких під звичайним пейзажем, що бачимо на перший погляд, прихований глибокий філософський зміст. Художник таким чином висловлює свою любов та захоплення рідним краєм, свої думки та таємні переживання. Розглядаючи ці витвори мистецтва, передається настрій митця, інколи навіть його почуття при написанні картини. Але у кожного своє бачення і сприйняття його картин. Та байдужим до творчості Івана Олександровича Барнаша не залишається ніхто!

Одна з картин художника Івана Олександровича Барнаша

Переглядів: 1261 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 5.0/1