Різдвяно-новорічний період - це час казкових мрій, здійснення бажань та відкриття сердець, особливо творчих! Шумно і гамірно задовго до початку заходу було 26 грудня в читальному залі Марганецької центральної міської бібліотеки. В цей день збиралися на святкове новорічне засідання члени Марганецького міського літературного об'єднання "Віра". Всі прийшли нарядні та з урочистим настроєм. В залі лунали святкові мелодії, а всіх присутніх вітала загадковим вбранням новорічна ялинка.
![](/2013Seminar/Ukraine28-10/IMG_8261f.jpg)
Відкрив засідання голова Марганецького міського літератураного об'єднання "Віра" Микола Смирнов, поет-пісняр.
![](https://1.bp.blogspot.com/-oO2mHWUPzis/XgXK5I5nbpI/AAAAAAAAEZs/qFfhnptZGXw_ga8eXsDJ6SI42ENQB9hFACNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8271.JPG)
Із словами найщиріших побажань до присутніх звернулася директорка ЦБС, завідувачка Марганецької центральної міської бібліотеки Лідія Пономарьова. Працівники бібліотеки підготували для "віровців" маленькі солодкі подарунки з вітальними словами.
![](https://1.bp.blogspot.com/-iZ3TAy1kcpA/XgXKJUnNWWI/AAAAAAAAEZk/MkGIibisvDEgkTNXv4un6GLZxT_zCxDCACNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8265.JPG) |
![](https://1.bp.blogspot.com/-Y4ge665uQSY/XgXKEKj-3FI/AAAAAAAAEZg/-jS1CcZfNsUIdHGZ40eNVS3atEQRcfbdQCNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8262.JPG) |
Всі гості в бібліотеці підготували привітання - віршовані, прозові та музичні - з прийдешніми різдвяно-новорічними святами. Відзначити прийдешні свята до бібліотеки завітали: Володимир Пугач, поет-перекладач, редактор, упорядник та меценат багатьох книг марганецьких авторів; Тамара Єгорова, авторка книги "Благодарю тебя, судьба", Заслужений вчитель України, Почесний громадянин міста Марганця; Любов Лопатюк, поетеса; Тетяна Кошкіна, прозаїк та поетеса; Тетяна Рабійчук, співачка; Ірина Штабенко, поетеса; Оскар Лаар, винахідник-раціоналізатор; Юрій Третяк, поет, вокаліст, композитор; Віктор Онуфрієнко, поет; Жанна Бєлозьорова, письменниця, публіцист; Віра Обозюк, поетеса; Петро Краєв, поет, музикант; Світлана Уланова, поетеса; Микола Перлє, поет; Віталій Щербаков, поет.
![](https://1.bp.blogspot.com/-PysSBO_OVtM/XgXLkp1PlNI/AAAAAAAAEZ4/wzGK2bU1Arcec2ZTumxl45a3w_EW4RA1ACNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8283.JPG) |
![](https://1.bp.blogspot.com/-RcYpQeG_dLY/XgXLYI72k5I/AAAAAAAAEZ0/jo_Jcc5RrysKj7UXH_6cG9md3fbaYVHkQCNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8268.JPG) |
В ході засідання взяв участь очільник громадської спільноти "Марганець туристичний" Мар'ян Корбут. Він презентував діяльність спільноти та розповів про плани щодо розвитку туристичного напрямку в Марганці. Присутні зацікавилися його пропозиціями та підтримали перспективне бачення туристичного майбутнього нашого міста.
![](https://1.bp.blogspot.com/-4mimYGg6zNs/XgXL_KZ8pTI/AAAAAAAAEaE/12M4L-Ut0AIAzxOTjiQNq4bIqF_C4dtAwCNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8281.JPG)
Приємного святкового настрою присутнім додав виступ талановитої молодої поетеси та виконавиці Олени Маєр. Вона душевно подарувала святкові пісні.
На святу декламувалися власні вірші поетів, а також зачитувалися вірші талановитих знаних марганецьких поетів, яких вже немає серед нас, але пам'ять про них живе й житиме ще не одне покоління.
В цьому році було багато труднощів, сумних подій, але велична сила творчості допомогла наших дорогоцінним творчим марганчанам не тільки гідно вистояти, але й порадувати нас своїми новими творчими здобутками.
![](https://1.bp.blogspot.com/-oHn6IwRoprY/XgXNRTYgFCI/AAAAAAAAEaU/0ukUpCeJNH8Uivd6TOmsg9zWUdlfgwqLQCNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8279.JPG)
В цьому році побачили світ такі книги марганецьких авторів:
Егорова Т.И. Благодарю тебя, судьба! [Текст]: автобиографическая повесть/ Тамара Егорова. – Запорожье: Тандем, 2018. – 174 [16]с.
Кошкіна Т.О. Повороти долі [Текст] : поетична збірка/ Тетяна Кошкіна; оформлення та комп.набір О.Забенько. – Марганець, 2019. – 151 с.
Третяк Ю.Т. Нет у любви конца и края [Текст]: лирика/ Юрий Третяк. – Никополь: Принтхаус «Римм», 2019. – 114 с.
Як невинні закохані душі [Текст]: любовна лірика поетів Придніпров’я / упоряд. В.Х. Пугач; ред. рада: В.Х.Пугач, А.А.Мельник, О.Г.Жига [та ін.]. – Нікополь: Принтхаус «Римм», 2018. – 394 с.
Зайцев А. Автобиография путешественника [Текст]. Часть 1 : Остров Бали и работа с сознанием/ А. Зайцев. - [Б. м.] : По лицензии Ridero, 2019 - 58с.: ил.
Вихід кожного нового видання - це особлива подія для міста. Це привід для проведення урочистої презентації та гордості за марганецьких авторів. Їх таланти - різнобічні та багато планові. Це не тільки поети та прозаїки, але й краєзнавці, винахідники, дослідники, художники, композитори, музиканти, публіцисти.
Відкриємо вам таємницю, що наші невтомні марганецькі письменники не зупиняються на досягнутому. І вже зараз готують для шанувальників художнього слова нові твори, які побачать світ на початку нового року.
Ольга Забенько, пр. бібліограф ЦБС,
Вікторія Фіалковська, бібліотекар ЦМБ.
Більше фото дивіться у Facebook-групі Марганецької центральної бібліотеки. |