2024, Неділя, 19.05.2024, 20:10


Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS
 
Шановні користувачі! Бібліотека працює з 8-30 до 17-00. Вихідний - субота. Вхід тільки в масках!
Меню
Марганець бібл
ППД
Бібліотека для діт
ПДГ
Децентралізація
Інтеракт.біографія
Опитування
Якої літератури Вам не вистачає в бібліотеці?
Всього відповідей: 79
Відвідувачів сайту
...
Пошук

Каталог статей

Головна » Статті » З газети "Шахтар Марганця"

Бардівська пісня: романтизм поза вітрами епох

Поняття «бард» особливо стало популярним в епоху романтизму.  У представників цього самобутнього племені, котрі в своїх творчих пориваннях перебували ніби поза вітрами часу, завжди знаходилися однодумці й шанувальники. В Україні «бардами» XXст. стали називати самодіяльних поетів та виконавців авторської пісні.

     У  міській бібліотеці ім. М. Островського відбувся вечір бардовської пісні, на який завітали гості із міста Запоріжжя, талановиті поети та музиканти творчого об’єднання «Росток». Ініціатором «вогника» став Юрій Дагаєв - викладач музичної школи, відомий місцевому творчому загалу поет, композитор, виконавець, який привітав усіх присутніх відомими піснями.

     Відкрив вечір голова літературного об’єднання «Віра» Анатолій Антоненко - щирими й теплими словами привітання.

     Протягом усього вечора запорізькі митці дарували учасникам зустрічі гарний настрій. В дружній атмосфері пролунали вірші і пісні обдарованих творчих майстрів слова: Андрія Мауріна, Тетяни Павлівни Білої, Анатолія Тарасовського, Андрія Шмиріна, Ніни Іоніної, Дмитра Глушко, Лариси Бурдило, Володимира Козировського, Володимира Чайкіна, Ольги Ліщук, Станіслава Бережного, Евгенія Горохова, Віталія Кропивки.

    На єдиній з ними тематичній хвилі знаходилися представники «Віри»: Олександр Багаутдінов, Тетяна Кошкіна, Тамара Єгорова, Віра Сокур, Анатолій Луговий, Любов  Лопатюк, Генадій Самойленко, Марина Напалюк.

    Чудовим презентом для  марганчан стали подаровані гостями книги, а саме: поетичні  збірки  А. Тарасовського («Распахивая душу») та О. Ліщук («Чудеса по заказу»). З ними тепер можна ознайомитися і в нашій книгозбірні, від імені працівників якої та всіх, кого об’єднало побачення з бардівською творчістю, спільну думку про незабутні враження від спілкування з музами висловила директор централізованої бібліотечної системи Лідія Пономарьова.

  

Категорія: З газети "Шахтар Марганця" | Додав: Biblioteka (02.03.2017)
Переглядів: 477 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Електронний катало
Графік роботи

Німецька служба
Ми на карті
Відзнаки