Поняття «бард» особливо стало популярним в епоху романтизму. У представників цього самобутнього племені, котрі в своїх творчих пориваннях перебували ніби поза вітрами часу, завжди знаходилися однодумці й шанувальники. В Україні «бардами» XXст. стали називати самодіяльних поетів та виконавців авторської пісні.
У міській бібліотеці ім. М. Островського відбувся вечір бардовської пісні, на який завітали гості із міста Запоріжжя, талановиті поети та музиканти творчого об’єднання «Росток». Ініціатором «вогника» став Юрій Дагаєв - викладач музичної школи, відомий місцевому творчому загалу поет, композитор, виконавець, який привітав усіх присутніх відомими піснями.
Відкрив вечір голова літературного об’єднання «Віра» Анатолій Антоненко - щирими й теплими словами привітання.
Протягом усього вечора запорізькі митці дарували учасникам зустрічі гарний настрій. В дружній атмосфері пролунали вірші і пісні обдарованих творчих майстрів слова: Андрія Мауріна, Тетяни Павлівни Білої, Анатолія Тарасовського, Андрія Шмиріна, Ніни Іоніної, Дмитра Глушко, Лариси Бурдило, Володимира Козировського, Володимира Чайкіна, Ольги Ліщук, Станіслава Бережного, Евгенія Горохова, Віталія Кропивки.
На єдиній з ними тематичній хвилі знаходилися представники «Віри»: Олександр Багаутдінов, Тетяна Кошкіна, Тамара Єгорова, Віра Сокур, Анатолій Луговий, Любов Лопатюк, Генадій Самойленко, Марина Напалюк.
Чудовим презентом для марганчан стали подаровані гостями книги, а саме: поетичні збірки А. Тарасовського («Распахивая душу») та О. Ліщук («Чудеса по заказу»). З ними тепер можна ознайомитися і в нашій книгозбірні, від імені працівників якої та всіх, кого об’єднало побачення з бардівською творчістю, спільну думку про незабутні враження від спілкування з музами висловила директор централізованої бібліотечної системи Лідія Пономарьова.
|