2024, Четвер, 30.05.2024, 08:41


Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS
 
Шановні користувачі! Бібліотека працює з 8-30 до 17-00. Вихідний - субота. Вхід тільки в масках!
Меню
Марганець бібл
ППД
Бібліотека для діт
ПДГ
Децентралізація
Інтеракт.біографія
Опитування
Якої літератури Вам не вистачає в бібліотеці?
Всього відповідей: 79
Відвідувачів сайту
...
Пошук

Каталог статей

Головна » Статті » З газети "Шахтар Марганця"

Нехай здійсняться добрі побажання!

Традиційно своє професійне свято марганецькі журналісти відзначили в центральній бібліотеці ім.. М. Островського, яка вже давно перестала бути просто книгарнею. Завдяки фаховій окриленості її непересічного керівника Лідії Віталіївні Пономарьової й очолюваного нею колективу цей заклад перетворився на справжній центр Творчості, де життя вирує різноплановими виставками, презентаціями тематичними заходами, зустрічами з обдарованими земляками.

      Отже, цього разу тут зібралися члени міської організації Національної спілки журналістів України ( на обліку – 22 чол.), аби вшанувати колег, котрі багато років свого життя присвятили мас – медійній справі.

 

Вища нагорода – за відданість професії.

  Свого часу член Національної спілки журналістів України з 1985 року Галина Михайлівна Лаврушина здобула спеціальність режисера – постановника ( театрального та телевізійного) й у цих сферах, як мовиться, «задніх не пасла». І все ж своє істинне покликання знайшла саме в журналістиці, де трудиться вже близько 40 років. Марганчанам добре відоме її ім’я, як автора змістовних телевізійних і газетних матеріалів, серед яких особисто вирізняються розповіді про людей – теплі, щирі, задушевні.

       За таку відданість професії секретаріат Національної спілки журналістів України цього річ нагородив Галину Михайлівну, редактора газети «Горняцкий вестник», Почесним знаком НСЖУ – своєю вищою нагородою!

      Такої ж відзнаки удостоєна й член НСЖУ з 2002 року, головний режисер ТРК « Марганецька студія телебачення» Любов Павленко. Два десятиліття тому, пройшовши конкурсний відбір на посаду директора МСТ, юна красуня, певно, й не сподівалася, що це буде її першим кроком у … журналістику. З часом благодатна  студійна атмосфера, підтримка керівництва й колег збудили в Любі творчий хист, що дозволив їй успішно реалізувати себе на посадах як тележурналістика, так і головного режисера.

Вірш долі, що став знаковим.

  І ще одна відзнака ( я б сказала, - особлива!) секретаріату Національної спілки журналістів України прибула до Марганця. Її певна не типовість полягає в тому, що вона адресована людині, котра не є членом НСЖУ. Принаймні, офіційно. Хоча насправді директор ТРК МСТ Віра Онисимівна Малишева в роботі нашої організації бере найактивнішу участь.

    Професійна дорога цієї витонченої, привітно – усміхненої, впевненої в собі жінки – яскраве свідчення того, що перемін боятися не слід. Свого часу її доля зробила знаковий віраж, змусивши кардинально змінити фах: зі сфери холодильних технологій перейти в … царину телевізійного мовлення. Перекваліфіковуватися, звісно, було нелегко, та не така у Віри Онисимівни вдача, щоб пасувати перед труднощами! Заступник директора ТРК МСТ, - вона стала успішним менеджером галузі: нині 27 – річна Марганецька студія телебачення – одна з небагатьох найстарших в Україні, що  збереглися й справно функціонують.

    Секретаріат Національної спілки журналістів України нагородив В.О. Малишеву Почесною грамотою – за значний особистий внесок у становлення й розвиток української телевізійної сфери, дієве сприяння діяльності місцевої організації НСЖУ.

Наполегливість дарує результат.

    Лист пошани та знак «Ветеран журналістики Дніпропетровщини» за рішенням правлінням обласної організації НСЖУ вручено спілчанам з 17 – річним стажем Н.П. Баклажановій  і В.Ф. Малишеву.

Ніна Павлівна понад 25 років присвятила діяльності в сфері радіомовлення: відомчого , що  функціонувало в Марганецькому гірничо – збагачувальному комбінаті, де вона працювала кореспондентом, та міського, редактором якого була тривалий час.

    Віктора Федоровича з повним правом можна назвати хрещеним батьком марганецького телевізійного простору. В кінці 80-х років спільно з однодумцями, він, інженер – електрик, спеціаліст із автоматизації, телекомунікацій та зв’язку взявся за створення в нашому місті першої телевізійної студії. Однак, лише у нього вистачило характеру, аби стійко витримати пов’язані з цим труднощі…

    Так, завдяки наполегливості Віктора Федоровича, в Марганці з’явилася ТРК МСТ, яку він очолював 15 років.

Виробнича тематика – справа непроста.

    Про це не з чужих слів знають журналісти ТРК « МГОК ТВ». Однак, вони успішно справляються зі своїм завданням: відтворюючи життєдіяльність головного підприємства міста, добирають для цього як промовисті кадри, так і яскраві персонажі, нешаблонні фрази, соковиті слова. До того ж, тримають свою глядацьку та читацьку аудиторії й у курсі місцевих подій.

    Творчі зусилля колективу, що об’єднує телестудію й газету «Горняцкий вестник», відзначені грамотою Дніпропетровської обласної організації НСЖУ за вагомий внесок у розвиток регіональної інформаційної сфери, а головного редактора ТРК « МГОК ТВ» Альону Толстих, фахового журналіста зі своїм стилем і активною позицією, члена НСЖУ з 2009 року, винагороджено премією.

Журналістський гарт як професійний базис.

     Закономірно, що інтерес до студійної роботи в Катерини Рагутської (Малишевої) – від тата й мами. То ж не дивно, що одразу після закінчення школи дівчина прийшла в колектив ТРК МСТ, де з легкістю опанувала декілька професій: помічника оператора, директора, комп’ютерного оператора. При цьому поєднувала роботу з фаховим навчанням у Дніпропетровському держуніверситеті; в 1999 році вступила НСЖУ.

   Так, завдяки невпинній роботі над собою, Катя стала провідним спеціалістом – головним редактором Марганецької студії телебачення.

   З ТРК МСТ свою творчу біографію розповіла й Тетяна Чуб, член НСЖУ з 7-річним стажем. Своєрідний журналістський гарт вона отримала і в ТРК «МГОК ТВ». ЦЕ стало для неї професійним базисом на посаді головного спеціаліста інформаційно – медійного відділу виконкому міської ради.

   К. Рагутська і Т. Чуб отримала Подяки правління Дніпропетровської обласної організації НСЖУ6 Катерина – за плідну багаторічну діяльність і високий професіоналізм; Тетяна – за активну співпрацю з засобами масової інформації.

Спасибі всім, хто нас привітав!

  Теплі слова з нагоди професійного свята марганецьким журналістам адресували не тільки секриторіат Національної спілки журналістів України і правління обласної організації НСЖУ.

  Поздоровлення від депутата обласної ради Андрія Коломойця передала його помічник – консультант і наша колега, член НСЖУ Олена Буякова. Нас також прийшли привітати депутати міської ради Микола Лук’яненко , Андрій Волошин, Валентин Ваданов, Євген Євдокименко, представник обласного штабу партії « Відродження» Віталій Криворучко, директор дитячого дошкільного об’єднання  Єлизавета Бородкіна, голова кредитної спілки « Єднання через Природний закон» Микола Трифонов, директор міської ЦБС Лідія Пономарьова.

  Спасибі всім за увагу і добрі побажання! Нехай вони неодмінно здійсняться для кожного спілчанина!

 

Алла Ткаченко, голова міської

 організації Національної спілки

журналістів України, член правління

обласної організації НСЖУ

Категорія: З газети "Шахтар Марганця" | Додав: Biblioteka (03.03.2017)
Переглядів: 507 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Електронний катало
Графік роботи

Німецька служба
Ми на карті
Відзнаки