2024, Субота, 27.04.2024, 02:57

Головна » 2016 » Січень » 15 » Зустріч з Іваном Барнашем, марганецьким художником, краєзнавцем
Зустріч з Іваном Барнашем, марганецьким художником, краєзнавцем

15 січня 2016 року в Марганецькій центральній міській бібліотеці відбулася зустріч з Іваном Барнашемвідомим місцевим художником, краєзнавцем, автором книги “Пейзажные мелодии”.

На захоплюючу та пізнавальну подорож красотами нашого міста були запрошені учні ЗОШ №11 та вихованці гуртка юного натураліста ЦКПР.

Учні зацікавлено слухали розповідь Івана Олександровича про любов до природи, яка супроводжувала його з дитинства. Іван Олександрович багато років був головним маркшейдером Марганецького гірничо-збагачувального комбінату. Він розповів про знахідки в шахтах та кар'єрах на території Марганця. Присутні дізналися про археологічні розкопки курганів, що поблизу міста. Довів підліткам красу та неповторність ландшафту й рослинного світу балки Крутенької і балки Крутої.

Яскравим доповненням до його розповіді було слайд-шоу “Природа вокруг нас”, створене провідним бібліографом Марганецької міської ЦБС Ольгою Забенько.  Присутні зустрічали кожну нову рослину на слайді з захватом, дивувалися та захоплювалися красою . Наприкінці цієї зустрічі з такою цікавою непересічною особистістю як Іван Барнаш, краєзнавець подарував присутнім підліткам репродукції своїх картин на згадку про захід.

Іван Олександрович постійно намагається прищепити любов до рідної природи молодому поколінню. Він систематично проводить зустрічі з підлітками, на яких розповідає про неповторну красу та багатство природи нашого міста та його околиць. Завдяки його виховним заходам багато підлітків стали більше звертати увагу на рослинний світ, що нас оточує та цікавитися дивами навколишньої природи.

Більше картин Івана Барнаша дивіться в фотоальбомі.
Переглядів: 625 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 5.0/2

«  Січень 2016  »