![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh6lfbb_og1Wd_iSBeUAGOVvKMJp306xEozbrmSbu66OIbH55aZ9kh5nRvt0GjSLPmtBO301POeRhptoF6XVzq-ktV66lo53GAPbqx8CnVg-woLtmGHm_5w9jXhAeZYC2AeHqBW3-8kyIffSm8aIElgma4cqM3Ueg1PkUlDxp8SUF3Pg7yw3-t1W5wqhBs/s320/%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%B0%20%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D0%B0.jpg)
28 липня Україна відзначає День української державності. Це свято запроваджено на утвердження спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення, що засвідчується першими згадками про заснування міста Києва, про історичні події, пов’язані з діяльністю видатного державотворця князя Київського Володимира.
Прагнення до свободи та самостійності є визначальною цінністю українців, що давала наснагу і сили залишатися собою в часи бездержавності.
День Української Державності нероздільно пов’язаний із розвитком війська та військовими тисячолітніми традиціями, національними традиціями символічного відображення світу, яка мала поєднувати народний, релігійний та державний аспекти.
Історія нашої символіки – це ключ до розуміння того, як і на яких засадах створювалася Українська держава.
До цього Дня була підготовлена і оформлена книжкова виставка
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgZQLGAdRJf5Zpcu8YAdZl0IKm3NeOJ7VDI7WLLfTPYs9jm6VtGZjDeTyax-bKoBGA7JapQJov8N0hU326SAxYbsfLSMU3O_I-1yYskd1ewnidOqpAXd4_6_2rgNcrWncD59j-hxN2eLCNIOBDtiR2NDvm4qtuswQ6lcMgRdVsAeDLdGTVwFDX6eDKpMXk/w360-h640/%D0%90%D0%BB%D1%8C%D0%BE%D0%BD%D0%B0.jpg)
Якщо талант – це іскра Божа, то потрібно докласти ще чимало зусиль, щоб із неї спалахнув вогонь творчості. Майбутнє твориться сьогодні, твориться сучасною людиною. А сучасність людини полягає в умілості використання всіх можливостей для розвитку та інтеграції нашої держави.
Україна – це наша колиска, це наш мальовничий рідний край, з нашою історією, і з нашими талановитими людьми. І всі вони гідні нащадки наших предків. Саме гідність держави залежить від гідності особистостей, які її створюють.
Історія ж нашої гідності до держави дуже багатовікова, і подорож до її витоків наповнена возвеличенням та падінням, пронизана змістовими ідеологіями суспільства, відображена творчими та обдарованими людьми, які віддали крихітку себе, за що їх душа наповнилась світлом, в поєднанні єдності та незламності українського духу.
ТРИЗУБ – відображається як символ, як генетичний код, з найвищим проявом волелюбних прагнень українського народу, духовних, правових та патріотичних цінностей.
Наша сучасна Україна та її громадяни, є втіленням національної єдності, честі, гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення українського народу.
А мужність, честь , силу і відвагу – характеризують наші захисники, наші військовослужбовці. Спокій наших домівок, спокій близьких у надійних руках воїнів. І за це всім військовослужбовцям слава і хвала!
Будьмо ж гідними нащадками нашої держави!
Слава Україні!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiMzjQNeK9kc5cXEQtf_JBSb6VLSaaQs1bLbyCI5besRtl-eIEnSd-nnfh55evknM-mLmXayDXgz10aVpoYIOzVRcXVBqfJDzVcLBoybHyLectaqUe1kGh4aHzMjxUTVjygFq1x9Y-qQcYy52CAYFZlxqrXlH0K37oIlSg04zhIveVf_2jqH_QQuWf1knw/s1600/%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B2%D0%B0%D1%8F%20%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D0%B0%2028%D0%BB%D0%B8%D0%BF%D0%BD%D1%8F.jpg)
|