![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgyWbf2IvPkIU8QtLvCmaYUTcIGZzHIJmOux2Iy6KeRcUG2C7xB392qn_bwP3E4OsUZwkdIyRvrsyl72Iy19CNApNkfdwEcuz_L5VLbUogAa_T0eRbsS_jQ4Kuzl_2O9YIslGWzqKQuNzIWzBKvZIkVIcvqOzZol_rXIbA445PKQu4w4dOkdhwcOg6SQXo/w400-h210/%E2%84%962.png)
8 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення. У нашій країні День пам’яті та примирення встановлений згідно з Законом України “Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років”. Офіційне гасло пам’ятних заходів “1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо”.
Зараз, як і в роки Другої світової війни, Україна воює з агресором. Сьогодні це путінська Росія намагається знищити нашу країну. Для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності проти імперських амбіцій підступного агресивного сусіда-злочинця. Мужність Збройних Сил України є запорукою існування держави.
Нелегкі часи проживає наша Батьківщина. На наших очах твориться історія, яку слід пам’ятати. Ми ніколи не забудемо наші міста-герої, які мужньо тримають оборону, ми ніколи не забудемо тих звірств, які скоїли окупанти, ми ніколи не забудемо той ранок 24-го лютого, коли кожен українець прокинувся у страху…
Війна зміцнила наш народ. Кожен українець без сумнівів скаже: Пам’ятаємо! До перемоги заради миру!” Віримо, що зовсім скоро ми будемо жити під мирним, українським небом і звідусіль буде лунати:
“Слава Україні – Героям Слава!”
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh6QaaWn4sgNs9jAH1RMUNC7SgVNsT6GuZWqKexUEadMA-1YqFjAhEGWVY5VgXttQsIcJIMmxs8wm02w3pyk-tz7G0Q5lB9Por9Zg6ugRNyEmlyVGK7uNEl4l8WxWoEb5vuApmEVjkqJXBUHTS_Wbi76ls_JQXRjEWntOiwf-MARqfGq5FFs9SKIeNXgpM/w400-h225/%E2%84%961.jpg)
Бібліотека - філія для дітей підготувала для вас, любі наші читачі книжкову виставку, яка називається
" Не шкодуймо слів любові ветеранам", яку ви можете переглянути , завітавши до бібліотеки!
Матеріал підготувала Олена Рак
|