27 вересня у центральній міській бібліотеці ім.М.Островського відбувся бібліоквест «Чи знаєш ти українську літературу?» У ньому взяли участь учні 11-го класу природничо-математичної загальноосвітньої школи №11 на чолі з вчителем Т.Д.Харіною.
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2017/09/cc54b-img_0164.jpg?w=600)
Ведуча заходу бібліотекар юнацького абонементу В.В.Жданова радо зустріла та ознайомила учнів з умовами бібліотечного квесту. На початку за допомогою кольорових смайликів учні поділилися на три команди. Кожна команда виконувала завдання під керівництвом бібліотекаря юнацького абонементу В.В.Жданової, бібліотекаря читального залу В.В.Фіалковської, бібліотекаря БФ№2 І.І.Мащенко.
Бібліоквест розпочався з отримання кожною командою пазлу, зібравши який вони відгадували назву книги (та її автора), яку їм потрібно було знайти у фонді бібліотеки. В книгах (зі станції 1) знаходилися листки з питаннями з української літератури. Кожне питання відсилало до наступної книги, яку також треба було знайти у фонді. В книгах (зі станції 2) лежали листки з вказаними сторінками, рядками і словами – перша буква знайденого слова є однією з літер назви наступної книги. Її теж треба було знайти. В книгах (зі станції 3) лежали квадрати з літерами, в яких було зашифровано назву наступного художнього твору. Треба було її знайти та назвати автора.
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2017/09/f5209-img_0181.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2017/09/f44db-img_0211.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2017/09/3fd26-img_0204.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2017/09/e4328-img_0198.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2017/09/a9a9b-img_0187.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2017/09/94372-img_0224.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2017/09/dbe4b-img_0218.jpg?w=600)
Бібліоквест показав, що учні 11-го класу добре знають українську літературу та вміють дружно працювати в команді.
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2017/09/d5db6-img_0230.jpg?w=600)
Директор Марганецької міської ЦБС Л.В.Пономарьова висловила подяку всім учасникам бібліоквесту. В кінці на них чекав солодкий сюрприз у читальному залі.
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2017/09/e2cbb-img_0245.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2017/09/5777b-img_0267.jpg?w=600)
Вікторія Жданова, бібліотекар юнацького абонементу |