26 квітня – 31-ша річниця трагедії на Чорнобильській АЕС. Це день пам’яті про тих, хто ціною власного життя заплатив за наше майбутнє і день подяки тим, хто став на захист людства.
До цієї сумної дати у ЦМБ ім. М.Островського бібліотекарем читального залу В.В. Фіалковською була оформлена бібліотечна виставка «Чорнобильська трагедія у наших серцях».
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2017/04/3bdc1-img_8210.jpg?w=600)
Вікторія Валеріївна зробила огляд бібліотечної виставки і розповіла користувачам про події, які трапились в цей день: історію ЧАЕС, про катастрофу, що зруйнувала мільйони життів, перевернула світогляд цілого покоління, познайомила з книгами, фотоальбомами, періодичними виданнями, розповіла про найважчі фрагменти боротьби України, країн СНД та інших держав, котрі допомагають мінімізувати наслідки цієї аварії.
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2017/04/bca1e-img_8216.jpg?w=400&h=267)
Користувачі бібліотеки ЦМБ ім.М.Островського В.І.Жемяков, Ю.С.Ахрамєєва
Бібліотекар особливу увагу звернула на тематичну папку «Чорнобиль: відгук трагедії», в яку у бібліотеці протягом багатьох років збирають матеріали про цю трагічну дату, про марганчан – чорнобильців.
Сучасники повинні не забувати про найбільшу техногенну катастрофу минулого століття: адже Чорнобиль не має минулого часу. Нехай у цей день, національної скорботи, сумні дзвони Чорнобиля відгукнуться в серці кожного з нас співчуттям і милосердям!
Вікторія Фіалковська,
бібліотекар ЦМБ ім.М.Островського |