|
Головна » 2023 » Вересень » 18 » До 85- річчя міста Марганця
10:10 До 85- річчя міста Марганця |
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgbGqLSobuJ3vj9Py03M1sEt12aM3j85RsBz7hPaXMMJySif9Bg7SEJNN0499jv96ckBIUkEdAFVUkfMdSiP_WZLRNDERWbJqZF9eTY-qub4yynnko4nw285aWt9Zd0qidwrjSFGOdlkycUtxdzJWDR64tSN2JRv2OX4KAO8XixANnFFG35Yj8p7vZb-Gc/w400-h225/%D1%8E%D0%B2%D1%96%D0%BB%D0%B5%D0%B9%20%D0%BC%D0%B0%D1%80.jpg)
Шановні марганчани! Щиро вітаємо Вас з Днем міста ! Від душі бажаємо жити в нашому чудовому місті і кожен день радіти сонячним променям, відчувати натхнення і прагнути до всього доброго.
Найкращими привітаннями для марганчан хай стануть слова з вірша відомого в місті поета, прозаїка, художника, історика-краєзнавця Анатолія Олексійовича Антоненко .
Рідне місто моє, в мене доля з тобою єдина,
Розчиняюсь душею в тобі.
Любий Марганцю мій, придніпровська перлино -
Я у щасті з тобою й журбі.
Нехай наше місто процвітає, росте, розвивається і щоб всі мешканці відчували себе щасливими людьми і цей затишний куточок Землі дарував кожному з нас яскраву мрію,світлу надію, Перемогу!
|
Переглядів: 124 |
Додав: Biblioteka
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
|