2024, Субота, 27.07.2024, 08:46

Головна » 2024 » Травень » 12 » До Дня матері
До Дня матері

У другу неділю травня українці традиційно святкують День матері. У цьому році ця важлива дата припадає  на  12 травня. Запроваджене воно було указом Президента України від 10 травня 1999 року.

Це найважливіше сімейне свято, яке вважають одним із найвідоміших родинних свят в Україні і   яке має свою цікаву історію. Мама в нашій країні з давніх-давен вважалася справжньою берегинею домашнього вогнища і саме тою людиною, до якої діти завжди приходять за добрим словом, порадою та допомогою. І, хоча офіційно День матері з'явився в Україні порівняно недавно, шанують її українці набагато довше.

День матері називають святом вічності. Це свято зворушливе, адже більшість із нас з перших днів свого життя і до самої смерті несуть образ мами,  найголовнішої  людини  в житті кожного, яка завжди зрозуміє, пробачить і буде безумовно любити, незважаючи ні на що. До цього чудового дня у центральній міській бібліотеці був  підготовлений  і оформлений  відкритий перегляд літератури "Я дякую Богові за мама".

Мама — найрідніша людина у житті кожного з нас. Вона перебуває поряд під час всіх найважливіших подій в житті, навчає нас перших слів, кроків та інших навичок. Недарма у світі створили особливе свято для вшанування мами — День матері.

Головна традиція свята - цього дня від щирого серця ми  вітаємо  мам. Даруємо  квіти, подарунки, надсилаємо  листівки і вірші та всіляко висловлюємо  повагу і любов до матері - за їхнє добро, світло, нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

Ті, хто втратив маму рано, йдуть із квітами на їхні могили, щоб вшанувати пам'ять найдорожчої людини.

Сьогодні від усього серця хочемо  побажати усім матусям  -  миру, здоров'я та гармонії в душі. Дякуємо  Вам  за те, що Ви завжди підтримуєте нас і  завжди  поруч у всіх наших  досягненнях. Ваша  любов та турбота завжди допомагають  нам  пройти через найважчі життєві моменти!

Переглядів: 186 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2024  »