![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgpAxkTbJgkUevFKEmedHQeGC9SXUu5FqiTtsLybjC6BT6yoBavHh5BktxkQQTScXKGghpue_-JfrMhFsjPbybuLUn1NGUFS0GTmWmamXD4NTEGh_X78u9wY40LWjH5o_tWIIGu0bb0_Z1jpvzglsbIGlBUng9iI7Wv5_QLhAorMniArdtNel21WiIl/s320/3.jpg)
До Дня Перемоги у Другій Світовій війні бібліотекарі підготували для вас, наші маленькі читачі книжкову виставку «Стежина пам’яті», на якій зібраний матеріал про нашу Дніпропетровську область у роки війни «Боевая слава Днепропетровщины», «Днепропетровщина помнит... 1941 – 1945», де описано героїчний подвиг наших захисників, які героїчно та відважно боролися з фашистськими загарбниками на нашій землі, били ворога, та перемогли у тій страшній війні.
На виставці також можна познайомитися з підборкою газет, які освітлювали життя та боротьбу наших марганчан в окупованому місті. Це папки «Марганець – місто десяти героїв» та «Марганець і марганчани у роки Другої Світової війни».
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg__2sCyiAa9LoCmpEV-nrmMt8iHPGYtr76s3oICdF93qfRSBCIR0Y7hZXql58UgWN5WttrBkn4ynkMzyJRnXL4dFnSa-YdOPrX4s-gspyFUNTU1rfpOQzR3K0gfqWuv2l1F02RSq4jiVpHRu4w75Vu8DM0TDgEdICmBkT6YCIz5IvYK9FeQoHoBh7A/s320/%D0%94%D1%96%D1%82%D0%B8.jpg)
На виставці також представлені вірші та оповідання наших місцевих поетів, які писали про непростий військовий час. Це А. Антоненко , Л. Боровік, В. Зотов, М. Овчаренко, В. Сокур та багато інших поетів нашого міста. Також ви маєте змогу погортати альбом – спогадів наших місцевих партизанів – героїв, ім’ям яких названі зараз наші вулиці.
Ми запрошуємо всіх охочих завітати в бібліотеку, аби переглянути книжкові виставки та познайомитися з цікавими фактами воєнних років. Почитати оповідання наших місцевих авторів, та просто відвідати бібліотеку, яка завжди Вас чекає! |