2024, Неділя, 08.09.2024, 04:05

Головна » 2024 » Червень » 3 » До Міжнародного дня захисту дітей
До Міжнародного дня захисту дітей

1 ЧЕРВНЯ  ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ  Міжнародний день захисту дітей — свято, яке покликане привернути увагу до проблем дотримання прав дітей — зокрема їхнього права на життя і свободу думки, можливості здобувати освіту. Цей важливий день вкотре нагадує, про те, що потрібно робити все можливе задля забезпечення гідних умов життя, освіти й відпочинку для дітей, а також задля їхньої безпеки, надійного захисту дітей

В Україні цей день відзначається із 1998 року. У 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини, згідно з якою кожна держава зобов'язана поважати та заохочувати право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті, забезпечувати їй повноцінне дозвілля й відпочинок та сприяти наданню для цього відповідних можливостей.
Проте сьогодні перед Україною постають нові виклики у сфері захисту прав дітей у зв'язку з ескалацією насильства, бойових дій на території областей нашої держави.
Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього.

До цього дня  у бібліотеці-філії №1 ( с. Городище)  була підготовлена і оформлена книжкова виставка

"Сонячний настрій дитинства".

Діти - це світле майбутнє кожної країни. Від того, в яких умовах буде розвиватись нове покоління залежить той чи інший шлях розбудови та процвітання країни. Країна буде тільки тоді успішною, наскільки успішним та правильним буде розвиток молодого покоління.

Переглядів: 82 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2024  »