В святкові травнені дні в Марганецькій бібліотеці ім. М. Островського відбулася мандрівка європейськими країнами. З нагоди Дня Європи в Україні та в рамках діяльності Пункту європейської інформації "Все про Європу", учні ЗОШ №2 стали учасниками ЄвроTravel.
![](https://2.bp.blogspot.com/-nvBN_PbfsvE/Wvwp5DCxQII/AAAAAAAAGIE/XjoUU2Ti4HwKKgpxgfn2NUpfPAr_rxKVACLcBGAs/s400/IMG_2906.JPG)
Організатори заходу бібліотекар ЦМБ ім. М. Островського Вікторія Жданова та провідний бібліограф ЦБС Ольга Забенько підготували для присутніх на заході цікавинки Європи.
![](https://1.bp.blogspot.com/-r5X2W9vROM4/Wvwp036azII/AAAAAAAAGIA/zaxSaujoorE6WEBgwtUrNQbE_zrHiyDMwCLcBGAs/s640/IMG_2909.JPG)
Гості європейської мандрівки дізналися основні відомості про Європейський Союз, про цікаві пам'ятки та природні явища різних країн. Всі присутні погодилися з тим, що Україна - вже сьогодні європейська держава. І навіть географічний центр Європи знаходиться саме в Україні.
![](https://1.bp.blogspot.com/-jk8a7QhCd1E/Wvwp_p3K4WI/AAAAAAAAGII/uMD949uald4lFSHGc-e-kXPZiqlMwOm9ACLcBGAs/s640/IMG_2911.JPG)
Все більше в Україні зростає зацікавленість Європейським Союзом, країнами Європи. Багато українців їдуть туди з метою навчання або працевлаштування. А ще більше люблять просто відпочивати в європейських куточках. Тож присутні на заході дізналися про найцікавіші туристичні місця, про визнані світом історичні та культурні пам'ятки, про маловідомі звички та вподобання європейців.
![](https://3.bp.blogspot.com/-lDAc29Nueic/WvwqWbQD5TI/AAAAAAAAGIU/gb9c9thCcdMjIM7KB0wDJ5D-YOesHc-gQCLcBGAs/s640/IMG_2910.JPG)
Наприкінці мандрівки ведуча заходу Вікторія Василівна привітала всіх з Днем Європи та запросила продовжити святкування 18 травня в сквері ім. Т.Шевченка, де всі марганчани будуть святкувати День Європи.
Ольга Забенько,
координатор Пункту європейської інформації "Все про Європу"
Марганецької бібліотеки ім. М. Островського |