|
Головна » 2014 » Жовтень » 24 » Кінолекторій з нагоди 70-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників
12:53 Кінолекторій з нагоди 70-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників |
23 жовтня 2014 року в читальному залі ЦМБ ім.М.Островського відбувся кінолекторій «70 років Перемога в серцях поколінь», присвячений 70-ій річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.
Чим далі відходять в минуле суворі події війни, тим значиміше постає подвиг тих, хто сьогодні не з нами, подвиг тих, хто загинув у ті грізні і далекі роки. Їх імена залишаться навіки в історії України, у нашій пам’яті.
На кінолекторії були присутні учні 10-х класів та вчителі СШ №11.
![](/2014/zvilnen/IMG_3673.jpg)
Підготували і провели захід бібліотекар юнацького абонементу ЦМБ ім.М.Островського В.В.Жданова та бібліограф ЦБС О.В.Забенько.
![](/2014/zvilnen/IMG_3676.jpg)
Вікторія Василівна розповіла учням про хід Великої Вітчизняної війни на території України.
![](/2014/zvilnen/IMG_3682.jpg)
Бібліотекарі читального залу В.В.Фіалковська та О.О.Середіна підготували до 70-ї річниці визволення України цікаву бібліотечну виставку «Ми йшли до тебе, Перемого». Учні зацікавлено розглядали літературу, представлену на виставці. |
Переглядів: 735 |
Додав: Biblioteka
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
|