|
Головна » 2019 » Листопад » 13 » Концерт талантів (до Всесвітнього дня сліпих)
14:53 Концерт талантів (до Всесвітнього дня сліпих) |
13 листопада – Всесвітній день сліпих. Відзначається цей день в день народження Валентина Гаюї, французького педагога, який в 1784 році заснував в Парижі (Франція) перший у світі інтернат для сліпих. Навчання і виховання сліпих дітей він поставив на наукову основу, розробивши рельєфно-лінійний шрифт «Унціал». 45 років використовували спілі люди цей шрифт. В 1829 році Луї Брайль винайшов рельєфний шрифт на основі шести крапок. Сьогодні на земній кулі проживає приблизно 124 млн. сліпих людей, тому головна мета 13 листопада – звернути увагу на тих, хто назавжди втратив зір.
У нашому місті об’єднує людей і діє Марганецька група людей з обмеженими можливостями по зору та творчий колектив «Промінь». В центральній міській бібліотеці 13 листопада зібралася ця група людей з обмеженими можливостями по зору зі своїми рідними, друзями і близькими. Відбувся концерт-привітання присутніх. Голова цієї Марганецької групи Наталія Василівна Герасименко від імені марганецьких людей з обмеженими можливостями по зору подарувала бібліотеці аудіобібліотеку та портрет великого Тараса Шевченка. Музичний подарунок у цей день присутнім подарувала місцева композиторка, виконавиця Тетяна Григорівна Рабійчук.
Лідія Пономарьова,
директор Марганецької міської ЦБС
![](https://1.bp.blogspot.com/-Z6cWsHwYIX8/XcwAdlWCP_I/AAAAAAAAERw/Dg6sZPETgFws1vOtKtbTNRJFatpVjotdgCNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8142.JPG)
![](https://1.bp.blogspot.com/-97b6oXqAH0k/XcwAdrxgQzI/AAAAAAAAER0/Ib6DnaI1ZuEXZ87pvtKwW5Eb4nKHVv0dQCNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8146.JPG)
![](https://1.bp.blogspot.com/-Mx9naYeyEAE/XcwAdFwvEBI/AAAAAAAAERs/KmbIiAWIudobnD4uFTgTD7a8ja_chGPsACNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8148.JPG)
![](https://1.bp.blogspot.com/-nQlRDHI8jUs/XcwAd4tftoI/AAAAAAAAER4/UgqsOz2l2-ku4jEq5MiLz3RI8hdtwIw6ACNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8150.JPG)
![](https://1.bp.blogspot.com/-fyQA9ehXqT8/XcwAekeZHZI/AAAAAAAAER8/OLKKjqG4M_8nAbcojyr-uxMV26ms1f52wCNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8154.JPG)
![](https://1.bp.blogspot.com/-o8PfRK0ZUk8/XcwAfI-lasI/AAAAAAAAESA/kUKwEYyU7QsFXYkVXtcanVtxUhwKJSzDACNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8155.JPG)
![](https://1.bp.blogspot.com/-NLT6c1KRZqw/XcwAfo1WXLI/AAAAAAAAESE/QCEb3xNfXgck-IBhMwauVjZKpLudZUzVQCNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8157.JPG)
![](https://1.bp.blogspot.com/-RpgMGEpdD5E/XcwAgPaj9MI/AAAAAAAAESI/e-wVpiK_LPcptOzUXNrs1DEf-4I1qm4zgCNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8159.JPG)
![](https://1.bp.blogspot.com/-Ko0IeFpnVCk/XcwAggzzEvI/AAAAAAAAESM/rJcDb-FWDxUMbROLNzJdfmlCA4MJcjSlACNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8160.JPG)
![](https://1.bp.blogspot.com/-0YxsBVg0eJc/XcwAgu59F8I/AAAAAAAAESQ/XT0SupgL_Wg28Zfp71E-d49o0Yj2_PgmQCNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8162.JPG)
![](https://1.bp.blogspot.com/-Nrb4gfB2QOw/XcwAhKdImSI/AAAAAAAAESU/p8gFoy8Oqk8bRQL2T8rajsmeMN-EaDnKACNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8164.JPG)
![](https://1.bp.blogspot.com/-dC-jPhhFzYk/XcwAh3dECyI/AAAAAAAAESY/QgQRZJXpWCA2o-nbuGk2XFBfDCC1b--1gCNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8169.JPG)
![](https://1.bp.blogspot.com/-tJDP1Z6qKeA/XcwAiCMGjyI/AAAAAAAAESc/0N9OL_4uRnor15FKi3SjVW5MGqM-NKE6wCNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8171.JPG)
![](https://1.bp.blogspot.com/-t6HL0VHjkU0/XcwAibupB1I/AAAAAAAAESg/PDl9PuOmqYg2Cnc0JX6I1zvl-biOqakeACNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8172.JPG)
![](https://1.bp.blogspot.com/-xu4wHJz3hJk/XcwAjbxxYFI/AAAAAAAAESk/g0owUcGsPYI4uGSh98XeHEQVb4NJ2QpFwCNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8174.JPG)
![](https://1.bp.blogspot.com/-5nBXkI1Lwkk/XcwAj-iZM-I/AAAAAAAAESo/9IymJc35d4IN1s5x5Ng4jI_09WkBM5n1QCNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8177.JPG)
![](https://1.bp.blogspot.com/-k5Z71ZiaPJY/XcwAj-kb8tI/AAAAAAAAESs/33rZuc4w6vIjP1G2_C_OuN89ubabB-r4QCNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8179.JPG)
![](https://1.bp.blogspot.com/-CYsvIWR4it0/XcwAkfP1qEI/AAAAAAAAESw/qhwvWiJQHbYsGgHgHTjj-iX5Ga8LLRKOgCNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8182.JPG)
![](https://1.bp.blogspot.com/-r-cMs_9zsv4/XcwAlcQncAI/AAAAAAAAES4/eJVTrXG8k7Yj2xhWYmJvqWUmqxu_xueiACNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8187.JPG)
![](https://1.bp.blogspot.com/-1gPTiaidTp4/XcwAlIY0KaI/AAAAAAAAES0/d-fG-3NS4M4OFCYr7I_m01Lo_-ECBOq2wCNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8194.JPG) |
Переглядів: 442 |
Додав: Biblioteka
| Рейтинг: 5.0/1 |
|
|