27 січня в читальній залі центральної міської бібліотеки відбулось чергове засідання клубу «Магія творчості». Темою зустрічі було улюблене свято молоді – День Святого Валентина. До цього свята майстрині клубу вирішили зробити власноруч гірлянди з червоних сердечок, які будуть прикрашати хол бібліотеки. Стало гарною традицією прикрашати фото зону бібліотеки роботами, зробленими руками наших майстринь.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEhvvH6b6_PEmhAu5h_ptiFKOMls5OdVWyu5GB_KjW_9cQ30uXriETeTd87h_HNNLFQUXzqcbf8A9081RCt2MLD9mXxTc_JLyIxfWTYq2mboFj14nRN-o8Q3InT6us-_nx7uWwP-VALFRw9zJBl88v4T1NOgAXMsPzhtF57FzwPpVTslatB6rCj5q633=s4085)
З кольорового паперу майстрині вирізали сердечки та круги, а потім клеїли їх на стрічку. Зустріч пройшла в дуже теплій, сімейній обстановці, яка передавалася і працівникам бібліотеки.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEg1FFFpC0jJxQ0vZbgmTx6Xix4DjBoriZe8eVP69mK3LPkayh4QD8PcVD4fu29N8BDJ4sBOfBFKks4sjCVpjIjBJG9soVCaBtCycvPa7L5SkB7eNhxlu0CYU5dRBehBOKATHvltNQn0u7VoIQ2EUZwbqWkwGlMjncKR00TvmcgrYKFsaLRgcG2rv36C=s4272)
Не обійшлося і без традиційних «похвастушок», як називають самі майстрині свої нові роботи. Всі вони дуже гарні, неповторні та чарівні.
Свої неповторні роботи – картини вишиті стрічками та святкову листівку показала майстриня Чикалова Ірина,
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEip_R2aUT_9wBP5aB07p9F8Etyse8Q65RpDi7AdU9btN_muh_89aLBqTyVgeNFMN_hxUBYwh8VMwRhwKNa2buWV__dn9bc95uIntEmkppoRcV6cjj5Sq-ImzmIaYuunwpvWlEGpo4BHrsrhmoJzPjYIVDAjIDrxTpJQAa7xw38NpMtyIWNyRo9X94V4=s2884)
своєю незрівнянною вишитою картиною похизувалася Шаляпіна Ольга.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEjgwfoGuQ363YxTkxGaCJrHCOumcv-tkwrXne-ZX_cfulGgwSvj6pKsqKZMBDVB0slcyhsm1fIKbcVxNhp-QD7aD9T7K0s1ufR8zAsj7fHCLsNeufaEPeQ0FKdZSqW85SlEiz3yEtWKrQdjwk7WmcEgz6-XZ5GnexpwZbMfrqxJiRUK2WsmtKmNc-kx=s3188)
Такі роботи завжди зачаровують та зводять подих в усіх оточуючих, вони просто неймовірно гарні!
Наприкінці зустрічі всі майстрині охоче сфотографувалися зі своїм творінням – прекрасними гірляндами, зробленими за цей час. Вони будуть прикрашати хол та фото зону бібліотеки.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEh0pxlEu3CB933uVOLVWQYGtYs5_RvTrvhJzGdp5FXXiRedaQsLCSFi_d4rifnP0M6U_FpEii8Bqz_0Ai5GBXBqFjZ5b4uG4SkR4Z9WkJYmC6_C15Na15Nz0G7_1SYnBuI30_G120rNYeYDbYzgpvQKE88TXtrCUH19TvIntz43fKF4j1Ui_oPiswx1=w640-h446)
Олена Рак, керівник клубу "Магія творчості" |