Центральна міська бібліотека ім.М.Островського є методичним та бібліографічним центром для всіх бібліотек міста. Щорічно двічі на рік бібліотекарі збираються, для того щоб обмінятися досвідом роботи, послухати консультації досвідчених високо професійних фахівців.
Так, 21 травня в ЦМБ ім.М.Островського зібралися всі спеціалісти Марганецької міської централізованої бібліотечної системи за "круглим столом" на майстер-клас "Патріотичне виховання дітей та молоді".
![](/2014/Maister-clas/IMG_2222.jpg)
Відкрила "круглий стіл" директор Марганецької міської ЦБС Лідія Віталіївна Пономарьова.
![](/2014/Maister-clas/IMG_2223.jpg)
Цікавим виступом стала консультація бібліотекаря бібліотеки для дітей Марганецької міської ЦБС Любов Петрівни Середіної щодо патріотичного виховання дітей та підлітків.
![](/2014/Maister-clas/IMG_2228.jpg)
Провідний бібліотекар бібліотеки для дітей Ірина Миколаївна Малікова розповіла про роботу бібліотеки для дітей з нагоди 70-річчя звільнення нашого міста та України від фашистських загарбників.
![](/2014/Maister-clas/IMG_2233.jpg)
Ірина Миколаївна презентувала присутнім дуже цікаву виставку "Пам'ятаємо. Славимо. Вшановуємо".
![](/2014/Maister-clas/IMG_2231.jpg)
Про досвід проведення в цьому році молодіжної бібліоночі в центральній міській бібліотеці ім.М.Островського розповіла бібліотекар юнацького абонементу Вікторія Василівна Жданова.
![](/2014/Maister-clas/IMG_2236.jpg)
В квітні цього року методист Марганецької міської ЦБС Інна Олександрівна Кандала відвідала обласну квітневу школу методистів. На майстер-класі вона поділилася зі своїми колегами отриманими знаннями та враженнями. Розповіла про досвід роботи бібліотек м. Кривий Ріг та Криворізького району. Розповідь супроводжувалася презентацією фотографій, зроблених методистом під час відрядження в Кривий Ріг.
![](/2014/Maister-clas/IMG_2241.jpg)
Заступник директора по роботі з дітьми, зав. бібліотекою для дітей Марганецької міської ЦБС Світлана Яківна Логінова дана грунтовну консультацію з теми майстер-класу. Також вона наголосила на тому, що в час інформаційних технологій книга залишається важливим фактором розвитку високо духовної та культурної особистості. Засобами книги маємо змогу формувати чітку громадянську позицію підростаючих громадян України.
![](/2014/Maister-clas/IMG_2234.jpg)
Під час майстер-класу бібліотечні фахівці переглянули відеоматеріали щодо досвіду роботи в напрямку патріотичного виховання, а також фотографії про роботу інших бібліотек. Цікавим був перегляд коротенького відеофільму про високотехнологізовану бібліотеку Штутгарта в Німеччині, який підготувала і показала бібліограф ЦБС Ольга Забенько.
Майстер-клас пройшов жвава, цікаво й дуже влучно. Фахівцями були розглянути різні питання бібліотечної роботи з обраної теми, обговорені подальші плани щодо діяльності в цьому напрямку. Кожен з присутніх занотував для себе щось цікаве і корисне. Наприкінці бібліотечні спеціалісти ділилися своїми думками та робочими здобутками. |