|
Головна » 2018 » Жовтень » 17 » Марганець святкує!
|
14 жовтня в Україні відзначали День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва. З цієї нагоди в Love-парку відбулися святкові заходи. Це – святковий концерт за участю марганецьких талантів, виставка народних майстрів, фестиваль вуличної їжі та ін. Ведучою святкового концерту була Світлана Рубан,бібліотекар ЦМБ ім.М.Островського.
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/10/87e6c-44081587_531194997348043_7657132712523726848_n.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/10/5e242-44168590_2488720867866521_2373316640491175936_n2b252812529.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/10/a9fee-44066953_688925374811616_4493800358836961280_n.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/10/ffbfc-43950783_327071191179842_9152876165940117504_n.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/10/931ae-44091807_2144664042452549_6075220305205264384_n.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/10/fabbc-44250816_302264413707909_3993421078121676800_n.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/10/6740e-44263679_246310672677004_3157987322721468416_n.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/10/acc24-44146411_542988269499728_3795270047501385728_n.jpg?w=600)
Інна Кандала, методист ЦБС |
Переглядів: 412 |
Додав: Biblioteka
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
|