|
Головна » 2021 » Березень » 24 » Нове партнерство між бібліотекою та освітянами
15:37 Нове партнерство між бібліотекою та освітянами |
![](https://1.bp.blogspot.com/-pcb6gseg34I/YFs42jyYGKI/AAAAAAAAGZo/ctjk-lOt-ecHXJF4Ak3OX4M4H4Z-M1jTwCNcBGAsYHQ/w640-h426/IMG_0265.JPG)
24 березня фахівці Марганецької центральної міської бібліотеки відвідали КЗО «Марганецький багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр» Дніпропетровської обласної ради з метою налагодження партнерських відносин.
Завдяки Інституту української книги декілька років поспіль фонд головної книгозбірні міста поповнюється новими документами. Звісно, більша частина – це художня література, але є й галузева. Серед цієї групи книг бібліотекарі виділили більше двох десятків документів вузькопрофільного напрямку. Це книги із серії «Інклюзивне навчання Київського видавництва «Літера ЛТД» та серії «Поради батькам і педагогам» Харківського видавництва «Ранок». Ці книги містять сучасні методики, зарубіжний досвід, практичні рекомендації, дієві поради, підказки для батьків та педагогів, що виховують та навчають особливих дітей – дітей з різними вадами розвитку.
Для педколективу закладу провідна бібліотекарка Мархасіна Тетяна Федорівна зробила бібліографічний огляд за темою «Діти з особливими потребами в загальноосвітньому просторі» та запропонувала присутнім фахівцям скористатися наданою для перегляду літературою. Для подальшої співпраці педагогічний колектив центру поставлено на групове інформування за профільними темами.
Ефективність заходу: записалося до бібліотеки 8 фахівців, видано 12 документів.
Дякуємо педколективу КЗО «МБНРЦ» та директору закладу Куржановій Наталії Іванівні за теплий прийом та плідну співпрацю.
![](https://1.bp.blogspot.com/-YOPyaDw6iQw/YFs46-so0pI/AAAAAAAAGaA/SMhLMSd-j7MapmGn0RDfEMcCtDJz9Oi8wCNcBGAsYHQ/w640-h426/IMG_0316.JPG)
Провідна бібліотекарка Мархасіна Т.Ф.
|
Переглядів: 283 |
Додав: Biblioteka
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
|