В рамках реалізації проєкту "Марафон фільмів: 30 років Незалежності" та з нагоди відзначення 30-ї річниці незалежності України в бібліотеці відбувся показ фільму "Земля блакитна, ніби апельсин".
![](https://1.bp.blogspot.com/-0j_g9W0pQwU/YSJWed6ZztI/AAAAAAAAHfU/xYUh2B6-Kws8lTim2JtL3Coe3TE6RFNsgCNcBGAsYHQ/s1024/IMG_1163.JPG)
На початку ведуча заходу бібліотекарка читального залу Вікторія Фіалковська розповіла про боротьбу за здобуття незалежності та привітала всіх присутніх у залі з визначним державним святом.
З нагоди 30-річчя незалежності України бібліотекарями читального залу була підготовлена книжкова виставка "Моя Україна - велика країна, весь всесвіт для мене вона!".
Фільм, представлений користувачам бібліотеки, під назвою "Земля блакитна, ніби апельчин" отримав премію за найкращу режисуру документального фільму на кінофестивалі "Санденс.
![](https://1.bp.blogspot.com/-30vMhO4INYQ/YSJWe14WRiI/AAAAAAAAHfY/0sWqec6Xs8QW_VgN_cKQSW5Wb-o6hNzHgCNcBGAsYHQ/s1024/IMG_1165.JPG)
Після перегляду фільму для членів Марганецького міського літературного засідання "Віра" розпочалося чергове засідання під головуванням очільника об'єднання Миколи Сергійовича Смирнова.
На засіданні поети читали вірші за темою урочистої події в країні. На засіданні виступили: Г.О.Самойленко, Я.І.Должиков, Т.О.Кошкіна, І. Штабенко,Ю В.Ф.Обозюк, В.Г.Онуфрієнко.
Виконали пісні на заході Т. Рабійчук, С.Дяченко, В.Сіромашенко.
![](https://1.bp.blogspot.com/-vvMGonjCnew/YSJWfAft9SI/AAAAAAAAHfc/hUwpzTeP-uAqoPaAuoJw-VyQJ2sgxp7KgCNcBGAsYHQ/s1024/IMG_1173.JPG)
М. С. Смирнов, голова літоб'єднання "Віра"
|
![](https://1.bp.blogspot.com/-PxH1KYQqZlQ/YSJWfOaZc4I/AAAAAAAAHfg/koDwtZgRZ2cIGkrRDIHIdVRtMdNPifuYgCNcBGAsYHQ/s1024/IMG_1174.JPG)
А.І.Супрун
|
![](https://1.bp.blogspot.com/-RoB6WFk9etM/YSJWfv6KvXI/AAAAAAAAHfk/pPACa_ZeGkEC1locz4DplkznUMWz2R_uwCNcBGAsYHQ/s1024/IMG_1177.JPG)
С.Дяченко
|
![](https://1.bp.blogspot.com/-aM3bXzpIoZ8/YSJWgoR595I/AAAAAAAAHfs/kqkb45blrtgpHjigjmTCb_8DQGH13uD8QCNcBGAsYHQ/s1024/IMG_1180.JPG)
Я.І.Должиков
|
![](https://1.bp.blogspot.com/-GUxQ0auAjWc/YSJWgdRcICI/AAAAAAAAHfo/hfsUfZBAJS0gavjkMutSLrlzPhArkNWGwCNcBGAsYHQ/s1024/IMG_1179.JPG) |
![](https://1.bp.blogspot.com/-npm_6V8_v64/YSJWgszqQAI/AAAAAAAAHfw/3PyaxXrILzAklW3i7kWJy68hWKQqrVkeQCNcBGAsYHQ/s1024/IMG_1181.JPG)
Т.Г.Рабійчук
|
![](https://1.bp.blogspot.com/-ILoN48lkUMI/YSJWhP3YeGI/AAAAAAAAHf0/3PbicLfX2pQvPEntJVuEgf2BFtVoquRdgCNcBGAsYHQ/s1024/IMG_1185.JPG)
Г.О.Самойленко
|
![](https://1.bp.blogspot.com/-Bkl6nl2h4b0/YSJWhdJjtaI/AAAAAAAAHf4/coN2dep4FRAeT-u-uYjuRO-jI1W9kR4VACNcBGAsYHQ/s1024/IMG_1188.JPG)
В.Г.Онуфрієнко
|
![](https://1.bp.blogspot.com/-lk5XZunUGII/YSJWhS1naZI/AAAAAAAAHf8/qmXqOgLxOXclufaTDfXR5kGysdWLc3JsgCNcBGAsYHQ/s1024/IMG_1189.JPG)
О.Федорченко-Воронкіна
|
![](https://1.bp.blogspot.com/-KWTua_bSLSM/YSJWh8kfD9I/AAAAAAAAHgA/i8If_9vggRYn2TEicjEVYB5q2nK3geofACNcBGAsYHQ/s1024/IMG_1190.JPG)
І.Штабенко
|
![](https://1.bp.blogspot.com/-HfqMwdzUeyM/YSJWiIlbE1I/AAAAAAAAHgE/wZLAcynvKxIZIpmHLhk1YlqjxnHCPyJLQCNcBGAsYHQ/s1024/IMG_1193.JPG)
Т.О.Кошкіна
|
![](https://1.bp.blogspot.com/-QmudAc3xiIo/YSJWiF_6-OI/AAAAAAAAHgI/AmR9BtIEsB48D-q8wWiSJJt0DUniEHQ9wCNcBGAsYHQ/s1024/IMG_1195.JPG)
В.С.Сіромашенко
|
![](https://1.bp.blogspot.com/-sln-c5tacvM/YSJWih6ymDI/AAAAAAAAHgM/SmFbdSGUHLMYQjlzKMhmhRhEAI9BpmSzgCNcBGAsYHQ/s1024/IMG_1196.JPG)
В.Ф.Обозюк
|
![](https://1.bp.blogspot.com/-94DImCcjFnU/YSJWi4epUJI/AAAAAAAAHgQ/1Ot_lMfrXRghcxt5uAj8wk-iDx6moFckgCNcBGAsYHQ/s1024/IMG_1200.JPG)
О.К.Лаар та В.Г.Онуфрієнко
|
Зустріч завершилася теплим та дружнім обміном привітань та побажань напередодні свята - 30-ї річниці Незалежності України. |