14 лютого в надзвичайний день – День Святого Валентина – Міжнародний день закоханих в центральній міській бібліотеці відбулась презентація двох чарівних книжок «Нет у любви конца и края» та «Золотая лестница» видатного марганецького поета, виконавця, музиканта, соліста міських концертів, учасника вокального шоу X-фактор – Юрія Тимофійовича Третяка.
![](https://1.bp.blogspot.com/-thhHwTBISF4/XklJ5fWa_CI/AAAAAAAAEiA/24dQ5ma0fcsdUw74Z-Qj-rYQAREfp-_ZwCNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8677.JPG)
Презентація називалась "Побачення з книгою". Ведуча заходу О.В.Рак розповіла про творчий шлях Юрія Тимофійовича, зробила огляд презентованих видань.
![](https://1.bp.blogspot.com/-MTu6t3LwrsU/XklMSMcKblI/AAAAAAAAEiI/zCHOebRHFlsRkYt-GsxNeJuZ6i79Z9pXgCNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8665.JPG)
На зустріч з поетом були запрошені учні 11-го класу середньої школи №2 та шанувальники його поезії Л.В.Лопатюк – марганецька поетеса, член літературного об'єднання «Віра», та В.Г.Онуфрієнко – поет, член літературного об'єднання «Віра». Поети читали вірші, які ввійшли до поетичних збірок автора та вітали з виходом його перших книжок.
Сам автор та виконавець читав свої вірші, спілкувався з молоддю, співав відомі пісні на баяні та розповідав про своє життя та творчість, яка займає головне місце в його житті.
![](https://1.bp.blogspot.com/-N3LiuyO4Y30/XklOsWWLaLI/AAAAAAAAEig/mdwIrIgfxk8o8mcBUBKNSxqa6xq2TyASgCNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8697.JPG)
Своїми враження щодо поетичної творчості Юрія Третяка з присутніми поділилася директор Марганецької міської ЦБС Л.В. Пономарьова.
![](https://1.bp.blogspot.com/-L7gRxMIzBrU/XklOvBkiGuI/AAAAAAAAEio/FZp43JEj8TUiNu9gpGISGzn2p5esm5OVgCNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8709.JPG)
Зустріч відбулась у теплій атмосфері, діти мали змогу поспілкуватися віч-на-віч з позитивним автором, адже тема кохання дуже близька для молоді. Наприкінці презентації було зроблене колективне фото з усіма присутніми.
![](https://1.bp.blogspot.com/-hYalOJV-c1c/XklOvAIAnaI/AAAAAAAAEik/_IzsJHsHrf06XyFpANvq1RWYtmi_bxMwgCNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8719.JPG)
Захід підготувала та провела бібліотекар О.В. Рак. За ноутбуком працювала бібліотекар В.В. Фіалковська, слайд-презентацію підготувала С.О.Рубан.
Підготувала Олена Рак, бібліотекар ЦМБ.
Фото - Тетяна Мархасіна, бібліотекар ЦМБ. |