У ці святкові дні марганчани вітають один одного з народженням Христа, проходять святки, люди ходять в гості, приймають в своїх будинках рідних, близьких, друзів, сусідів. Бажають всім здоров'я, довголіття, достатку, любові і щастя.
![](https://1.bp.blogspot.com/-jQ2y8GwDrfo/Xhchy60nT5I/AAAAAAAAEas/1XaIIVxyWZA5ROy0f4PQZ1xE7hIBhFZ9QCNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8304.JPG)
9 січня 2020 року привітати центральну міську бібліотеку з Різдвом Христовим прийшов старший склад хору Марганецької школи мистецтв під керівництвом викладача Віри Василівни Зайченко.
![](https://1.bp.blogspot.com/-QCA6aNady24/Xhchy_RZMZI/AAAAAAAAEa0/VdpSo3YiLpY4ACkraZOBeBpd2kiy4lMIwCNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8310.JPG)
Хористи виконали колядки: "Добрий вечір, тобі...", "Ой, підемо, братія і сестри", "Вставай, вставай, господарю!", найвідоміший твір Леонтовича "Щедрик". Родзинку у виконання колядок додали музичні інструменти: блок-флейта, трикутник та дзвоник
![](https://1.bp.blogspot.com/-gNm84KxxEkM/Xhchy0045rI/AAAAAAAAEaw/_MdeOMnGD5MR0GTMYva3-zXDU7TRxZAjACNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8307.JPG)
Колектив Марганецької школи мистецтв - постійний партнер в роботі бібліотек нашого міста. Бібліотечні працівники вдячні колективу школи і за сьогоднішній концерт, і за багаторічну дружбу в популяризації музики, виконавчого мистецтва, відкриття нових марганецьких талантів.
![](https://1.bp.blogspot.com/-7uaNxFiaQRI/Xhch0a79pKI/AAAAAAAAEa4/ibyHqR7GTb0y3VXg9R5yDn8-uEZ3mgVdQCNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8320.JPG)
З новорічними святами, любі земляки!!! |