![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEheA6prUM44sYk413Qj42yaFFOJJLtPY31DAnR3S7MCl7-BQxAGCNJpRIm1qp3gomFXDX5_KpQg_n0DVMMm5jTF7b9FhLaDA_d7MaJQ3RFnPKVLoh_UC83M_-LyPZmqVRPjdKqemiiwfPbO9jGcr0lR1eDbUVIN3q9lvah8V-CroHpbTgH8lOaf0n1inzw/s320/%D0%BA%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B2.jpg)
Сьогодні, 4 грудня відзначає свій Ювілейний день народження Почесний громадянин міста Марганець Володимир Вікторович Котов – журналіст, який писав та сприяв до написання та видання книг місцевих авторів, підготував більше десятка методичних розробок , а у 2013 році завершив особисту пошуково – дослідницьку роботу про пам’ятки жертвам нацизму в Україні , очолює міське об’єднання Української спілки в’язнів – жертв нацизму (УСВЖН) і дуже любить своє рідне місто.
«Хочеться зробити більше для людей доброго та пам’ятного. Адже ці люди є історією нашого Марганця, історією нашої країни!», говорить Володимир Вікторович.
Шановний Володимир Вікторович КЗ «Публічна бібліотека» вітає Вас з Днем народження, бажаємо Вам міцного здоров’я, вірних рішень, вірних друзів, любові близьких та правильних життєвих поворотів…
«Хай поважають, люблять і цінують, і друзі, і колеги, і сім’я.
Хай доля лиш найкраще подарує, щасливого, яскравого життя!
|