Сьогодні бібліотеки Марганецької міської ЦБС стали в нашому місті не тільки простором для вільного спілкування, самореалізації, освіти і творчості, а й загальнодоступними інформаційно-дозвілевими центрами. Бібліотеки надають доступ усім соціальним групам марганчан до достовірної інформації і знань. Тому бібліотечні працівники постійно упроваджують в практику нові методи, вчаться і підвищують свою кваліфікацію.
5 квітня у центральній міській бібліотеці ім. М.Островського був проведений міський семінар для бібліотекарів «Інноваційні форми заходів: організація і технологія проведення».
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/04/4e2d3-img_2429.jpg?w=600)
Семінар відкрила начальник відділу культури міськвиконкому Буякова О.М., яка розповіла про роботу закладів культури міста на сучасному етапі, підкреслила значущість і змістовність роботи бібліотек Марганецької міської централізованої бібліотечної системи, шкільних бібліотек, бібліотек МГЗК та ін.
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/04/b57fa-img_2434.jpg?w=600)
З консультацією «Інноваційні форми заходів у сучасній бібліотеці» виступила директор Марганецької міської ЦБС Пономарьова Л.В.
З досвідом роботи бібліотек поділилася з колегами:провідний бібліотекар міської бібліотеки для дітей Малікова Ірина Миколаївна, завідуюча бібліотекою Марганецького коледжу державного вищого закладу «НГУ» Капто Олена Миколаївна, бібліотекар державного професійно-технічного навчального закладу «Марганецький професійний ліцей» Ковалевська Наталія Борисівна, бібліотекар міської бібліотеки ім. Островського Жданова Вікторія Василівна.
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/04/d6a8a-img_2437.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/04/f3302-img_2465.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/04/3ba43-img_2470.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/04/d0d36-img_2485.jpg?w=600)
З 2018 року усі публічні бібліотеки України переходять на нову міжнародну класифікацію бібліотечних фондів. З роз’ясненням, як це буде проходити на практиці виступила провідний бібліотекар міської бібліотеки ім. М.Островського Мархасіна Тетяна Федорівна.
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/04/e211d-img_2488.jpg?w=600)
А також всі присутні мали змогу познайомитися з творчістю марганецького поета Олександра Генадійовича Самойленка, автором книги "Будем знакомы". Автор зачитав вірші, які були написані у різні періоди свого життя, в яких згадував молодість, палку любов, гіркоту розлуки.
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/04/4cb96-img_2510.jpg?w=600)
Завершився міський семінар бібліотекарів показовим заходом – бібліофреш «Книжковий всесвіт», де з оглядом новинок літератури виступила бібліотекар міської бібліотеки Рубан Світлана Олексіївна.
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/04/a9574-img_2507.jpg?w=600)
Лідія Пономарьова,
директор марганецької міської ЦБС |