12 травня 2019 року в затишній залі ЦМБ ім. М.Островського відбулася творча зустріч з відомим і талановитим українським композитором-пісняром, співаком, журналістом, заслуженим працівником культури України, заслуженим артистом естрадного мистецтва України Анатолієм Сердюком. На зустріч були запрошені творчі люди міста, міське літературне об’єднання «Віра», викладачі музики і викладачі філологи та користувачі бібліотеки.
![](https://2.bp.blogspot.com/-775ObDwSVls/XNkTyOC90yI/AAAAAAAADu8/cdy-BEL6mYALLGlgrXfgO4ubGEOJKJm_QCLcBGAs/s1600/IMG_6488.JPG)
![](https://1.bp.blogspot.com/-MWtMOMYMpcA/XNkTyQEz1vI/AAAAAAAADvA/QwZP0NDvHbgBgrnhtzVhSNp4IONSE5VnwCLcBGAs/s1600/IMG_6491.JPG)
![](https://1.bp.blogspot.com/-ArHwvlW6f28/XNkTyk3OukI/AAAAAAAADvE/q6-9j_0YL0sTb-ejVJTVWd42GkaxQ3LKwCLcBGAs/s1600/IMG_6496.JPG)
Про творчий шлях композитора розповіла ведуча заходу Вікторія Фіалковська, бібліотекар читального залу. Анатолій Васильович презентував свої книгу «Щоби бути українцями – говорімо українською», де автор застерігає від калькування російських висловів, подає слова з правильними наголосами, правопис імен і прізвищ, числівників, іншомовних слів, географічних назв.
![](https://2.bp.blogspot.com/-VsG-VG9rJEk/XNkVCotfHaI/AAAAAAAADww/bqA9jWPN_MUASxYtLDoEbFkTlZ_5Ih3HACLcBGAs/s1600/13_5.jpg)
![](https://3.bp.blogspot.com/-j4EeHwaBVGg/XNkTz8AuQCI/AAAAAAAADvU/NM9irOl_v-QssalSAVEfnUj8TaoFm7BHwCLcBGAs/s1600/IMG_6508.JPG)
Всіх присутніх вразив великий і різноманітний репертуар пісняра – це ліричні і патріотичні пісні, романси, вальси,
рок-композиції, твори в сучасних ритмах.
![](https://3.bp.blogspot.com/-5UYcD4Po0ak/XNkT0TKsirI/AAAAAAAADvc/g_cmV4sanOUjZbqx-0w3wIIEG19OCPeMQCLcBGAs/s1600/IMG_6512.JPG)
![](https://2.bp.blogspot.com/-ZsrtCsXffoM/XNkT1xRpU0I/AAAAAAAADvo/J9ofAqZcoeAhJ_Ahzfjmtm-9o5Y9r9KVwCLcBGAs/s1600/IMG_6524.JPG)
Після заходу всі бажаючі мали можливість придбати книги і диски з автографом Анатолія Сердюка.
![](https://2.bp.blogspot.com/-ynva8fEgvRs/XNkT4Q3q1vI/AAAAAAAADwA/KpMp6s2CpQUfT0eTalgQiVHeaCIijyZKwCLcBGAs/s1600/IMG_6541.JPG)
![](https://1.bp.blogspot.com/-4cQNSxL33uc/XNkT58dSjVI/AAAAAAAADwQ/ltt5VLxytAIa2A_TNu242xjvwl3D_QKmgCLcBGAs/s1600/IMG_6553.JPG)
![](https://4.bp.blogspot.com/-rj_gW-LjOT4/XNkTvvK6tHI/AAAAAAAADuo/1MF0X6PaHvEmh9zyX6TwRardpwcayej8gCLcBGAs/s1600/IMG_6469.JPG)
Лідія Мельникова, бібліотекар |