
Благодійна акція
Творити добрі справи, дарувати радість може не тільки Святий Миколай. 
До Дня Святого Миколая ділимося книжечками з дітьми, які дуже потребують дружньої підтримки, безкорисливої турботи, душевного тепла, мудрого слова.
Нині серед нас є сотні дітей ВПО, які втратили свій дім, звичний світ і відчуття безпеки. Проте книжка може допомогти повернути їм те, чого так бракує: віру в добро, щирість, дружбу, спокій, мрію і щасливе майбутнє. Книжка може стати другом і порадником, допомогти почуватися сильнішим і упевненішим.
У Марганецькій Публічній біліотеці збираємо книжечки для дітей марганецької громади, які найбільше потребують підтримки.
Приносьте до бібліотеки (вул. Палацова, 1) або у відділ молоді (кабінет 57 міськвиконкому) українськомовну різнотематичну літературу нову або прочитану (в хорошому стані).
Даруючи книжку, ми даруємо дитині не лише історію – ми даруємо їй світло. Світло, що надихає і нагадує: вона не одна. Є люди, які готові підтримати, допомогти, бути поруч.
Подаровані книжки підтримають дитячу віру у добро і справедливість, дружбу і щирість. А ще – заохотять до читання.
Долучайтесь до збору літератури, щоб порадувати маленьких марганчан.
Дива Доброти, Любові, Щедрості, Милосердя – завжди в душах кожного з нас. Діліться ними, і від цього їх ставатиме ще більше!
Долучайтесь до благодійної акції «Світом Миколай мандрує, дітям книжечки дарує»!
Акція діє з 24 листопада до 2 грудня 2025 року. |