![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiWoKL44HT_D0S5VPZ1Uo-RA8sOEF0YDljcUq5p-6Rjqe0OGCjlA8Lwp8Sw8dJ1-yRaRZR7zNmbl9Tk_CZY3MnvsUiWuMKW7t1diP40z2pVSCWvPS5cvfbbk3Q2auuJG67GMdLhbnlE1orUtVzFuvLRuFHc3DBf1FXRLjBuMK7QrFvkCmxyXVG8GrbD/s700/%D1%81%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%B0.jpg)
Шановні друзі!
З нового 2023 року дитячий бібліотечний відділ буде повідомляти вам про свою роботу на сайті Марганецької центральної міської бібліотеки. Тут ви ознайомитеся з новими книжками, подарунками від вас, книжковими виставками, усіма оголошеннями дитячого відділу бібліотеки.
Зараз до вашої уваги є книжкова виставка « Свята і дати українського народу».
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjbe9NMPyN8-9JIHHqXmSqBreKYYIWbdGnhTvRhXRa0375BQ7eIZ0AHxHlNZoLnNZBqYqdW3NUqDcU8GaPLY1GN8L_T2CwpVGQa76KYoWKml65HheEblCvWpNMae49NT_mNJbkSfs9yi49KMP6tPgR-EGnh532DgD8kCuAF-TnV6oaAuM4m_SVPzaHL/s2310/%D0%B2%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%BA%D0%B0.jpg) ![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEisKNHxVPrcL5egKsDMscHFdpEhQKY7TGgnOSegd8TP2wLZXKxeBzwVB9qM1IZCsiv8-tqdIlEh9VFrMA3z_afSj8Aa8aTXB2Ys2WjusDAkcdl-pGCVeRnNdF29lN1g8n6lK6VboelDFTLCvuURvs568E9mYXYL7lg9i0lToj_-7fTVELSuiDkoiC6p/s918/%D0%B2%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%BA%D0%B0%201.jpg)
Ця виставка відкриє для тебе багато нового й цікавого. Ти дізнаєшся про всі основні державні, церковні і народні свята, найважливіших для українського народу, днів пам’яті.
Багато чудових звичаїв є у кожного народу, та найулюбленіші з них – свята. Чому ж з’явилися на землі свята? Придумали їх люди ще у глибоку давнину, аби скинути з себе тягар буденних турбот і забути хоча б на який час горе – лихо.
Усі книжки супроводжуються коментарями щодо традицій святкування та уточненням народних прикмет, пов’язаних з кожною конкретною датою.
Із плином часу нащадки забувають традиції своїх пращурів. Але ж існує давня легенда, згідно з якої суспільство буде покаране Богом, якщо забуде свою історію та звичаї предків. Але ж на сучасному етапі розвитку починають відроджуватися деякі народні святкові звичаї. Вони дуже оригінальні й цікаві. Кожна людина від них відчуває бальзам для душі, який надає сил і наснаги. Тож знайомтесь дорогенькі з нашими святами відомими і невідомими, відкривайте в них щось своє, можливо вдумливий і допитливий юний читач зацікавиться ними і сам продовжить свою дослідницьку роботу у пошуках нових обрядів та традицій нашої країни.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgUHaoY3J4SbiSn6c-bOdeEZzC52p_LhJPw0mTsNgVmrYK4e8lZYRaPETK5LN7AOTN3XjSzDRPFOlN-zfHu0DzgDtkx_r7QCqBuTwC0-TnTV9677RQm_GXxuAPJ_EpDNNWdpJB7QpQ5kMSsmfJpeu95xbFNe9lLUD5r6B6VVfK0J36tBeXo2dg2qCVX/s330/%D0%B3%D1%80%D1%83%D0%BF%D0%B0.jpg)
Підготувала бібліотекар Олена Рак |