10 березня до Марганецької центральної міської бібліотеки ім. М. Островського завітали фахівці з Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Первоучителів слов'янських Кирила та Мефодія (ДОУНБ): Абраїмова Тетяна Олександрівна, заступник директора з наукової роботи, Крупій Ганна Яківна, заступник директора з питань автоматизації бібліотечних процесів, Литвиненко Надія Григорівна, зав. відділом наукового опрацювання документів та організації каталогів. Директор Марганецької міської ЦБС Лідія Віталіївна Пономарьова щиро привітала колег в м. Марганці та в стінах бібліотеки ім. М. Островського.
![](/2015/2016/11-03/1IMG_0434.jpg)
На тренінг з організації електронного каталогу завітали всі спеціалісти Марганецької міської ЦБС.
![](/2015/2016/11-03/2IMG_0454.jpg)
Розпочалося засідання приємними подіями.
За багаторічну сумлінну працю, впровадження комп'ютерних технологій, інноваційних форм і методів у практику роботи публічних бібліотек м. Марганець Почесною грамотою Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія була нагороджена провідний бібліограф Марганецької міської ЦБС Ольга Валентинівна Забенько.
![](/2015/2016/11-03/3IMG_0438.jpg)
За багаторічну сумлінну працю, творче ставлення до роботи та особистий внесок у розвиток бібліотечної справи м. Марганець Почесною грамотою Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія була нагороджена бібліотекар читального залу Марганецької центральної міської бібліотеки ім. М. Островського Вікторія Валеріївна Фіалковська. Колеги по ЦБС приєдналися до привітань Вікторії Валеріївни, оскільки саме в цей день вона відзначала свій день народження.
![](/2015/2016/11-03/4IMG_0442.jpg)
Директор ЦБС Лідія Віталіївна Пономарьова також привітала колег із отриманням грамот та подарувала квіти від колективу.
![](/2015/2016/11-03/5_IMG_0432.jpg)
Приводом професійного візиту спеціалістів із ДОУНБ було питання організації електронного каталогу в бібліотеках Марганецької міської ЦБС.
![](/2015/2016/11-03/IMG_0437.jpg)
Тетяна Олександрівна розповіла про важливість створення електронного каталогу. Поділилася досвідом роботи ДОУНБ в цьому напрямку.
![](/2015/2016/11-03/IMG_0447.jpg)
Надія Григорівна навчала колег користуватися каталогами, які представлені на сайті ДОУНБ, а також практично продемонструвала, як створювати записи в електронному каталогу Марганецької бібліотеки ім. М. Островського.
![](/2015/2016/11-03/IMG_0459.jpg)
Ганна Яківна встановила необхідне програмне забезпечення, налагодила віддалений доступ до системи ІРБІС та надала всі персональні дані для доступу.
![](/2015/2016/11-03/IMG_0455.jpg)
Всі фахівці Марганецької міської ЦБС були дуже задоволені продуктивною зустріччю з колегами. Сподіваємося, що і гості з м. Дніпропетровська також поїхали додому з гарним настроєм та приємними враженнями! |