|
Головна » 2023 » Вересень » 18 » Творчі люди нашого міста
10:54 Творчі люди нашого міста |
Шановні марганчани! Бібліотека продовжує знайомити Вас з творчими людьми нашого міста. Запрошуємо Вас переглянути виставку робіт наших користувачів - мати та дочку Єрьоменко Олену та Вероніку!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgM1lnDYp8HlzCao1_pEZekv674lID0O74xr8Sp7LcxbFNq5NpCd14cRbqZC9BYsdTvIcLREQbnNRbkUHU7OERJ7kG6j4-PMsXjeX4XnJxb2EYQUtnBIqxFvnoWmV9f-GZyykOVts9H9xCewPN89whSKm54lue-GVKbXedqZnAv9S5nORlaHIobDfPvFlY/s320/%D0%B4%D0%B5%D0%B2%20%E2%84%961.jpg)
Олена Єрьоменко - талановита жінка, яка все життя живе та працює у Марганецькому виробничому управлінні водопровідно - каналізаційного господарства.Своїми руками вона творить дива: малює, в'яже, вишиває та тішить нас своїми рукотворними виробами .
Не менше талановитою майстринею є донечка Вероніка, яка з дитинства пронесла любов до мистецтва Петриківського розпису. Побувавши не раз в самому серці українського мистецтва - селі Петриківка, вона не розлучається з цим хобі ніколи .
Тож, запрошуємо Вас переглянути творчу виставку робіт наших читачів, яка подарує вам незабутні враження та приємні емоції в стінах нашої бібліотеки!
Матеріал для Вас готували бібліотекарі Олена Рак та Вікторія Фіалковська |
Переглядів: 160 |
Додав: Biblioteka
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
|