17 січня 2018 року в колективі Марганецької міської ЦБС відбулася виробнича нарада за підсумками роботи
за 2017 рік і планам установ культури на 2018.
![](https://1.bp.blogspot.com/-abreZHYSYjo/WmG40YOa08I/AAAAAAAABrw/kL_ACz9x1EgmdSly31AmaHpUb8jmPFV-wCLcBGAs/s1600/IMG_1570.JPG)
![](https://1.bp.blogspot.com/-nE11toLwDoU/WmG45VMhT7I/AAAAAAAABr4/Mz6DYaZDhMMgB2bw8tgWltlWcLcMXnSnQCLcBGAs/s1600/IMG_1566.JPG)
![](https://4.bp.blogspot.com/-RmsFCuZXG_Q/WmG42qyzsEI/AAAAAAAABr0/RGHjP8hxsYwr4oo-57374rEcx_zCIylqwCLcBGAs/s1600/IMG_1568.JPG)
На початку наради колектив ЦБС привітав з 40-річним бібліотечним стажем роботи провідного бібліотекаря бібліотеки для дітей Ірину Миколаївну Малікову. Весь трудовий шлях цього чудового бібліотекаря пов’язаний тільки з однією бібліотекою – дитячою. Колектив ЦБС вітав талановиту людину, бажав їй сили, життєвої енергії, творчого натхнення в роботі.
![](https://1.bp.blogspot.com/-oNgzUfReUSI/WmG47sEkAdI/AAAAAAAABr8/tX6wrTZp8p8diXq9e50sJCkkvXSlFPyRwCLcBGAs/s1600/IMG_1575.JPG)
На виробничій нараді виступили: директор Марганецької міської ЦБС Л.В.Пономарьова; заступник директора ЦБС по роботі з дітьми Ю.О.Подобєдова; методист ЦБС І.О.Кандала; бібліограф ЦБС О.В.Забенько; провідні бібліотекарі Т.Ф.Мархасіна та І.М.Малікова.
![](https://1.bp.blogspot.com/-UY2tIhM2Ht8/WmG4wypitVI/AAAAAAAABrs/LJjp3FZQNYkMYVqZ-cUOqNhbz4qWByIDACLcBGAs/s1600/IMG_1562.JPG)
![](https://1.bp.blogspot.com/-wFPsTAQ72QU/WmG5ED4V1CI/AAAAAAAABsA/cqPkm_l5NconuNnvck0_RvQBHkmjkTQ0wCLcBGAs/s1600/IMG_1584.JPG)
![](https://2.bp.blogspot.com/-v-bLdr-Act0/WmG5EFld0cI/AAAAAAAABsE/D9dBjRQ1fowhcb5TCaDoGcj48RRGA7r1QCLcBGAs/s1600/IMG_1586.JPG)
Директор ЦБС Л.В.Пономарьова підкреслила, що жоден соціальний інститут не може зрівнятися з бібліотекою, діяльність якої спрямована на створення умов вільного, рівноправного і комфортного доступу користувачів марганчан до інформації. Імідж кожної бібліотеки ЦБС залежить від професіоналізму, компетентності, комунікативних та організаторських здібностей бібліотекарів.
У місті щодня відкривають двері 22 бібліотеки, в тому числі Міністерства культури – 4, що входять в міську ЦБС.
Далі йшлося про місію, цілі, функції колективу міської ЦБС в 2017 і 2018 роках. В обговоренні створення позитивного іміджу в марганецькому суспільстві, провідні спеціалісти ЦБС пропонували нову парадигму діяльності бібліотеки в центрі якої – марганчанин та громада міста.
Лідія Пономарьова, директор Марганецької міської ЦБС |