|
Головна » 2016 » Вересень » 23 » Виставка картин у бібліотеці
09:22 Виставка картин у бібліотеці |
З 23 вересня 2016 року в ЦМБ ім. М. Островського почала свою роботу персональна виставка картин марганецького художника, майстра з декоративно-прикладного мистецтва – Миколи Яковича Герасименко.
![%d0%b3%d0%b5%d1%80%d0%b0%d1%81%d0%b8%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d0%ba%d0%be](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2016/09/d0b3d0b5d180d0b0d181d0b8d0bcd0b5d0bdd0bad0be.jpg?w=616&h=592)
![img_5342](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2016/09/img_5342.jpg?w=627&h=418)
![img_5338](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2016/09/img_5338.jpg?w=629&h=419)
![img_5339](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2016/09/img_5339.jpg?w=635&h=423)
Виставка працює кожен день (крім вівторка) в читальній залі бібліотеки. Запрошуємо всих бажаючих шанувальників живопису переглянути виставку картин та насолодитися незрівнянним талантом її майстра. |
Переглядів: 587 |
Додав: Biblioteka
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
|