|
Головна » 2016 » Вересень » 19 » Заняття з охорони праці
14:59 Заняття з охорони праці |
19 вересня 2016 року у приміщенні музичної школи колектив Марганецької міської ЦБС прослухав інструктаж від представників “Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України” у м. Марганці О. В. Блищак та А.О. Березняка.
![img_5253](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2016/09/img_5253.jpg?w=653&h=454)
![img_5255](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2016/09/img_5255.jpg?w=656&h=438)
![img_5257](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2016/09/img_5257.jpg?w=661&h=485) |
Переглядів: 663 |
Додав: Biblioteka
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
|