22 грудня в Марганецькій центральній міській бібліотеці ім. М. Островського відбулося засідання клубу за інтересами «Магія творчості».
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2017/12/5ccf5-img_1520.jpg?w=600)
Розпочалося засідання зі знайомства з новим членом клубу, талановитою майстринею Галиною Василівною Карпенко та її роботами.
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2017/12/1704d-img_1476.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2017/12/bc9d9-img_1498.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2017/12/883bd-img_1500.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2017/12/f81e1-img_1493.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2017/12/82b05-img_1486.jpg?w=600)
Цього разу майстрині займалися виготовленням ялинкових прикрас для новорічної ялинки. Майстер-клас проводила Алла Семенівна Навроцька. Алла Семенівна продемонструвала також свої роботи – Діда Мороза, Снігуроньку, сніговичка та ляльку-мотанку.
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2017/12/f097b-img_1526.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2017/12/03df3-img_1504.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2017/12/82d7e-img_1477.jpg?w=600)
Анна Гордієнко розповіла та показала присутнім один з елементів Петриківського розпису.
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2017/12/879a5-img_1518.jpg?w=600)
Після засідання клубу в ЦМБ ім. М. Островського була організована персональна новорічна виставка робіт з природного матеріалу Ольги Юріївни Шаляпіної.
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2017/12/7c582-img_1527.jpg?w=600)
Шановні наші талановиті, любі, дорогі майстрині! Прийміть сердечні вітання з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому.
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2017/12/c992b-291730704.gif?w=600)
Зичимо вам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Бажаємо гарного настрою і любові, нехай у вашому житті панують гармонія та вдача!
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2017/12/6f503-jalunka_snigovuk_gif.gif?w=600)
Ми завжди раді вітати вас в Центральній міській бібліотеці ім.М.Островського!
Інна Кандала, методист ЦБС |